371 6 724 21 33

Aviobiļešu rezervēšana

Aktuālā informācija

Aeroflot pastirpināja rokas bagāžas kontroli!

Tagad pasažieriem jāuzrāda visa bagāža reģistrācijas laikā, tajā skaitā rokas bagāža un papildus priekšmeti, kas tiek pārvadātas bez papildu maksas un nepārsniedz rokas bagāžas svaru.

Īpašais piedāvājums agrai rezervēšanai Anassa Cyprus!

Anassa – Kipras salas «karaliene», tieši tā ir tulkots no grieķu valodas viesnīcas nosaukums, piedāvā īpašu piedāvājumu Early Booking!

Aktuālā informācija nepilsoņu ieceļošanai AAE!

Saskaņā ar informāciju, kas saņemta no Apvienoto Arābu Emirātu vēstniecības Latvijā, ar 20.12.2017. uz laiku ir pārtraukta vīzu izsniegšana Latvijas nepilsoņiem ieceļošanai Apvienotajos Arābu Emirātos.

Īpašais piedāvājums „Šokolādes sapņi” no modernas viesnīcas Metropole Monte-Carlo, Monako

Labi zināms šefpavārs – Joel Robuchon, 32 Michelin zvaigznes īpašnieks, - pirmais atvēra šokolādes bāru Monako viesnīcā Metropole Monte-Carlo. Šokolādes bārs viesnīcā Metropole Monte-Carlo – tās ir visu veidu deserti ar šokolādi.

Aeroflot palielinās lidojumu skaitu uz Maldīvu salas galvaspilsētu līdz pat 5 reizēm nedēļā

Ņemot vērā augsto sezonālo lidojumu pieprasījumu, Aeroflot palielinās lidojumu skaitu uz Maldīvu salas galvaspilsētu līdz pat 5 reizēm nedēļā. Arī Aeroflot ir paplašinājis lidojumu grafiku no/uz Bangkoku, Puketu un Ho Chi Minh City, piedāvājot bezmaksas vienas sērfošanas vai niršanas aprīkojuma komplektēšanu, kas sver līdz 23 kg.

Ryanair maina bagāžas politiku

No 15. janvāra visos Ryanair lidojumos divus rokas bagāžas vienumus var paņemt salonā tikai pasažieriem ar prioritārām sēdvietām – Priority Boarding, Plus, Flexi Plus, Family Plus.
Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2018 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.