371 6 724 21 33

Parma Valsts svētkos

18.11.2017: Rīga 06:00 07:45 Parma 

20.11.2017: Parma 20:00 23:45 Rīga

Lidojums 299 EUR

Cena par tiešo lidojumu uz Parmu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, ēdināšana, bagāža (15 kg nododamā un 6 kg rokas).

Lidojums + viesnīca 449 EUR

Cena par tiešo lidojumu, transferu un 2 naktis 4* viesnīcā Starhotel Du Parc divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 60 EUR.

Ekskursijas:

Parmas pilsētas apskates ekskursija

18. novembris

07:45 Transfers no lidostas uz viesnīcu

09:00 Ekskursija kājām no viesnīcas

Ekskursijas laikā iepazīsimies ar būtiskākajiem Parmas pilsētas tūristu apskates objektiem.

Izstaigāsim pilsētas centrālo daļu, bet galveno vērību pievērsīsim Parmas katedrālei, kas skaitās viena no skaistākajām romāņu stilā būvētajām reliģiska rakstura celtnēm Po upes ielejā ar slavenajām Koredžio un Antelami gleznām un tās astoņstūraino 12. gs. baptistēriju, kas darināts no Veronas rozā marmora.

Pēc tam dosimies uz Pilota pili, kur galvenais apskates objekts būs Farnēzes teātris. Tas pilnībā būvēts no koka un ir speciālistu sevišķi novērtēts kā pirmais teātris pasaulē, kurā bija iespējas likt pārvietoties atsevišķiem skatuves posmiem.

(Ekskursijas ilgums ~3 stundas)

Cena: 40 EUR

Cenā iekļauts: krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Parmas katedrālē, baptistērijā un Farnēzes teātrī

Verdi teātris, Verdi villa un November Porc tirdziņš

19. novembris

10:00 izbraukšana no viesnīcas

Netālu no Parmas atrodošā Busseto un tās apkārtnes ciemati būs interesanti visiem, kam patīk Džuzepes Verdi mūzika. Ekskursijas laikā apskatīsim divas ar komponista daiļradi un dzīvi saistītas vietas – Verdi teātri, kas 1865. gadā inaugurēts par godu skaņradim un Villa Verdi – māja, kurā Verdi pavadīja lielu daļu no savas dzīves. Māju Verdi iegādājās 1848. gadā un pēc viņa nāves to nemainīgā kārtībā uzturēja viņa radu ģimene. Tieši šeit vislabāk var izjust komponista personības divējādo dabu – Verdi kā ģēnijs un Verdi kā vienkāršs mirstīgais.

Pēcpusdienā paredzēts brīvais laiks lauksaimniecības produktu tirdziņā- festivālā "November porc” .

Tirgus nosaukums radies 2002. gadā pēc Parmas pārstāvju viesošanās Vācijā un October fest apmeklējuma.

(Ekskursijas ilgums ~7 stundas)

Cena: 95 EUR

Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Verdi teātrī, Villa Verdi un pusdienas ( vīns un ūdens iekļauts)

Gastronomijas tūre un Torrekjara pils

20. novembris

10:00 no viesnīcas

Ekskursijas sākumā paredzēta viesošanās un degustācija fermā, kur tiek ražots slavenais Parmezano siers. Varēsim redzēt dažas no siera gatavošanas fāzēm vienlaikus novērtējot siera darinātāju meistarību. Šeit sieru varēs arī iegādāties. Tālāk apmeklēsim vīna darītavu un varēsim uzzināt vīna ražošanas procesu. Vīnu šeit varēs arī iegādāties.

Pēc tam viesosimies fabrikā, kur tiek darināts slavenais Parmas šķiņķis jeb prošuto. Te apskatīsim daļu no ražošanas procesa un vizītes noslēgumā šķiņķi varēs arī iegādāties.

Pēc pusdienām apmeklēsim Torrekjara pili. Tā izvietojusies Apenīnu piekalnē un apjozta ar vīnogulāju dārziem, un piedāvā brīnišķīgus skatus gan uz ieleju gan pilsētu. Šeit apskatīsim arī iekštelpas, kas ir vienas no vislabāk saglabātajām visā reģionā.

(Ekskursijas ilgums ~7 stundas)

Cena: 105 EUR

Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa un degustācija Parmazāna siera ražošanas fermā, ieejas maksa un degustācija vīna darītavā, ieejas maksa un pusdienas ar vīnu Prošuto šķiņķa ražošanas fabrikā, ieejas maksa Torrekjara pilī.

17:45 transfērs uz lidostu no viesnīcas

Izmitināšana:

Starhotel Du Parc 4*

Viesnīca atrodas Parmas centrā. Līdz pilsētas galvenajam laukumam kājām jāiet apmēram 10 min. Viesnīca izvietota vēsturiskā ēkā, kas agrāk bija ledus ražošanas fabrika. Pa nelielu tiltu viesnīcas aizmugurē var nonākt Hercoga parkā.

Viesnīcas ērtajās un klusajās istabās pieejama: apkure, satelītTV, minibārs, seifs, fēns un bezmaksas WI-FI.

Viesnīcā darbojas divi restorāni, kas piedāvā gan starptautiskās gan vietējās virtuves gardumus ne tikai bufetes brokastīs, bet arī pusdienās un vakariņās. Bārs Le Bistro aicina viesus nobaudīt dzērienus līdz pat pusnaktij.

Viesnīcai ir fitnesa zāle un maksas automašīnu stāvvieta. (10€/24h)

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2017 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.