371 6 724 21 33

Lidojums 399 EUR

Cena par tiešo lidojumu uz Heresu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkodas, bagāža (20 kg nododamā un 6 kg rokas)

Lidojums + viesnīca 599 EUR

Cena par lidojumu un trīs naktis 4* viesnīcā SPA Cadiz Plaza divvietīgā istabā ar brokastīm.

17.11.2017: Rīga 06:00 10:00 Heresa
20.11.2017: Heresa 20:15 01:50 Rīga

Eiropas vecāko pilsētu Kadisu pirms trim tūkstošiem gadu gadiem dibināja feniķiešu jūrnieki, kuri apzinājās šīs vietas lielisko izvietojumu kuģošanai ērta līča krastā, netālu no Atlantijas okeāna un Vidusjūras šaurā savienojuma - Gibraltāra.

Leģendas dibinātāja godā iecēlušas Hēraklu, kurš te uzstādījis slavenos „Herkulesa stabus” – vietu, aiz kuras pasaule beidzas un tālāk kuģot nedrīkst. Tam gan neticēja slavenais Spānijas koloniālās impērijas veidošanas aizsācējs Kolumbs, kurš no šīs piekrastes devās savā otrajā un ceturtajā braucienā uz Jauno pasauli, lai atpakaļ atvestu zelta un dārglietu kravas.

Ekskursijas:

Heresas pilsētas ekskursija un vīna darītavas apmeklējums

17. novembris

10:00 ierašanās Heresas de la Fronteiras lidostā

Izbraukšana uz viesnīcu tiem, kas nedodas ekskursijā

Izbraukšana ekskursijā no lidostas

Pirmās dienas ekskursijas laikā apskatīsim Heresas pilsētas vēsturisko centru - tās Alkazaru ( 12.gs. būvēto cietoksni) un visu, kas tajā atrodas - mošeju, arābu pirtis, dārzus, dzirnavas, astoņstūraino torni, utt.

Pēc pusdienām apmeklēsim vīna darītavu „ Tio Pepe”, kur mums pastāstīs par vīna darināšanas procesu, parādīs vīna uzglabāšanas pagrabus, mākslas galeriju, kā arī ekskursijas noslēgumā varēsim degustēt kādu no slavenajiem Heresas vīniem.

(Ekskursijas ilgums ~4 stundas)

Cena: 60 €

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Alkazarā un vīna darītavā

Kadisa un Vehera de la Frontera

18. novembris

09:00 izbraukšana no viesnīcas

Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Kadisas vecpilsētu – tās viduslaiku kvartālus, atsvišķas vietas, kas saglabājušās no feniķiešu un romiešu laikiem, veco katedrāli un citu populārākos pilsētas apskates objektus.

Ekskursijas otrajā daļā dosimies uz Veheru de Fronteiru – ciematu, kurā labi saglabājusies arābu laika arhitektūras paraugi. Kājām izstaigāsim ar aizsargsienu apjozto agrajos viduslaikos izveidoto teritoriju.

(Ekskursijas ilgums ~8 stundas)

Cena: 65€

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Kadisas katedrālē

20:45 izbraukšana no viesnīcas
21:30 vakara programma - Flamenko šovs
Šovs norisināsies autentiskā Spāņu flamenco bārā/tavernā – “La Cava”

(Ekskursijas ilgums – 1.5 stundas)

Cena: 40€

Cenā iekļauts: viens alkoholisks dzēriens, šovs, transfers viesnīca – šova vieta - viesnīca


Ekskursija uz Seviļu

19. novembris

09:00 izbraukšana no viesnīcas

Pilnas dienas ekskursijas laikā apskatīsim daļu no pašām pazīstamākajām Seviļas vietām – UNESCO pasulvēsturiskā mantojuma sarakstā ierakstīto katedrāli, Spānijas laukumu, kurā notika 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstāde, Zelta torni, kurā saglabāti nozīmīgas liecības par pilsētas navigācijas vēsturi, kā arī Santa Kruž kvartālu, kur sensenos laikos mitinājās ebreji, bet, kas mūsdienās ir kļuvis par vinu no skaistākajiem un tipiskākajiem Seviļas vecpilsētas kvartāliem

(Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)

Cena: 80€

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Seviļas katedrālē un Zelta tornī

Ekskursija uz Gibraltāru

20. novembris

09:00 izbraukšana no viesnīcas

Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies uz Gibraltāru, pa ceļam vērojot Āfrikas krastus, kas paveras otrpus šaurumam.

Galamērķī apmeklēsim Gibraltāra klinti, tās dabas rezervātu, kur mitinās magoti – Gibraltāra pētiķi. Apskatīsim Herkulesa stabus un Sv. Miķeļa alas, kas ir vienas no skaistākajām Eiropā un ar lielisku akustiku, kas piemērota dažādu koncertu un citu pasākumu norisei. Gibraltāra klintī apmeklēsim arī Princeses Karolīnas artilērijas bateriju, kas Gibraltāra aizsardzībai te tika izvietota 1732. gadā.

Ekskursijas noslēgumā interesentiem būs iespēja apskatīt 2. Pasaules kara tuneļus (par papildus maksu) vai pilsētas centru.

(Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)

Cena: 80€

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)

Ieceļošanai Gibraltārā Latvijas valsts nepilsoņiem ir nepieciešama vīza! Vīzas izmaksas nav iekļautas ekskursijas cenā un tās noformēšanu jākārto Lielbritānijas vēstniecībā Rīgā. Detalizēta informācija pa tālruni 67774700.

17:30 izbraukšana no viesnīcas uz lidostu

20:15 izlidošana uz Rīgu

Izmitināšana:

Viesnīca SPA Cadiz Plaza 4*

Viesnīca atrodas Kadisas pilsētas jaunajā daļā, uz laukuma, kas izvietots līdzās pilsētas galvenajai avēnijai.

Promenāde, kas stiepjas gar Atlantijas okeāna krastu un uz kuras cits pie cita atrodas restorāni un bāri visām gaumēm, ir dažu soļu attālumā no viesnīcas.

Uz vecpilsētu var aizbraukt ar autobusu, kas apstājas netālu no viesnīcas ( biļetes cena 1€) vai aiziet ar kājām (apm. 20 min. pa galveno avēniju)

Katrai viesnīcas plašajai un ērtajai istabai ir balkons, gaisa kondicionieris/apkure, bezmaksas WI-FI, TV, seifs, minibārs, kafijas/tējas pagatavošanas piederumi. Vannas istabā atrodas fēns.

Bufetes brokastis var nobaudīt kafejnīcā vai arī uz terases. Dzērieni pieejami bārā.

Viesnīcas Spa viesiem piedāvā veselības un skaistumkopšanas procedūras par pazeminātām cenām.

Arī blakus esošajā pazemes stāvvietā viesnīcas viesi var novietot noīrēto automašīnu ar atlaidi.

Atlikuši divi TRPL numuri un viens ģimenes apartaments. Standarta numurus - SGL, DBL, TWIN, piedāvājam viesnīcā Monte Puertatierra 4*. Viesnīca atrodas uz pilsētas galvenās avēnijas vēl tuvāk vecpilsētai un 100 m attālumā no pludmales.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2017 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.