371 6 724 21 33

Nedēļas nogalē Malagā

06.12.2017: Rīga 06:00 - 09:35 Malaga

10.12.2017: Malaga 20:35 - 01:50 Rīga

Lidojums 299 EUR

Lidojums+viesnīca 499 EUR

6. decembris, Malagas apskates ekskursija
11:00 izbraukšana no viesnīcas. 
Pirmās dienas ekskursiju uzsāksim ar ceļojumu autobusā, lai apskatītu Malagas interesantākos vēsturiskos un mūsdienās radītos objektus. Tās laikā gids mums pastāstīs par pilsētas rašanos un tās spilgto vēsturi. 
Ekskursijas laikā apmeklēsim Calle Larios – vienu no pašām elegantākajām un pazīstamākajām iepirkšanās ielām Spānijā, Alcazabas cietoksni ( no ārpuses), romiešu teātri un Malagas katedrāli. 
Ekskursijas noslēgumā iegriezīsimies populārā vīna darītavā, lai iebaudītu vīnu un tapas, kā arī apskatīsim Činitas pasāžu –bohēmisku pilsētas centra stūrīti. 
Pēc ekskursijas kājām atgriezīsimies viesnīcā.

Ekskursijas ilgums ~3 stundas
Cena
: 45 €. 
Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Malagas katedrālē, un vīna darītavas apmeklējums.

7. decembris, Ekskursija uz Granadu
08:00 izbraukšana no viesnīcas. 
Ekskursijas laikā viesosimies Granadā – pilsētā Andalūzijā, kas iekļauta Spānijas apceļotāju obligāti apskatāmo objektu sarakstā. 
Te vispirms apskatīsim UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā iekļauto 
14. gs. arābu pils un cietokšņa kompleksu Alhambru, kā arī Nasridu emīru vasaras pili Generalife un pasakainos dārzus visapkārt tai, Mexuar jeb Tieslietu pili un Karlosa V pili. 
Tiks dots arī brīvais laiks. 

Ekskursijas ilgums ~11 stundas, kopējais ceļš 250 km
Cena: 
100€ 
Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa un gida pakalpojumi cietokšņa kompleksā Alhambra un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

8. decembris, Ekskursija uz Rondu, Porto Banus un Marbellu
08:00 izbraukšana no viesnīcas. 
Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Rondu – pilsētu Malagas provincē, kas lepojas ar savu atrašanās vietu Serrania de Ronda kalnu grēdas vidū, stāvas aizas abās malās. 
Šeit apmeklēsim Spānijas vecāko vēršu cīņas arēnu Plaza de torros de Ronda , vēršu cīņas muzeju kā arī apskatīsim brīnišķīgo vecpilsētu ar baznīcu, kas būvēta uz senas mošejas pamatiem un Džona Bosko pili – nelielu 20. gs. sākumā būvētu ēku modernisma stilā ar brīnišķīgu arābu stilā dekorētu patio, vietējās keramikas paraugiem pils iekēšjā apdarē un riekstkoka mēbelēm. Pili apjož dārzs, no kura paveras neaizmirstams skats uz plašu apkārtni.
Pēc pusdienām mūsu ceļš vedīs uz Puerto Banus, lai apskatītu teritoriju, kur neliela zvejnieku ciemata vietā tika uzbūvēts viens no Costa del Sol ievērojamākajiem izklaides centriem. Puerto Banus ostā pietauvojas pasaules bagātāko cilvēku jahtas, un apkārt tai ir izvietoti dārgi iepirkšanās centri, luksus klases viesnīcas, restorāni un bāri. 
Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Marbelas pilsētu, kas kļuvusi par mājvietu augstākā sociālā statusa ļaudīm - arābu šeihiem, slaveniem aktieriem, augstākās klases uzņēmējiem, izklaides industrijas pārstāvjiem. Šeit apskatīsim Marabellas vēsturisko centru. 

Ekskursijas ilgums ~11 stundas, kopējais ceļš ~224 km
Cena: 
80€ 
Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājošā gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), kā arī ieejas biļetes Rondas vēršu cīņas arēnā un Džona Bosko pilī.

9. decembris, Ekskursija uz Seviļu
08:00 izbraukšana no viesnīcas. 
Pilnas dienas ekskursijas laikā apskatīsim daļu no pašām pazīstamākajām Seviļas vietām – UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā ierakstīto katedrāli, Spānijas laukumu ar lielo parku, kurā notika 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstāde, kā arī Santa Kruž kvartālu, kur sensenos laikos mitinājās ebreji, bet, kas mūsdienās ir kļuvis par vinu no skaistākajiem un tipiskākajiem Seviļas vecpilsētas kvartāliem 

Ekskursijas ilgums ~ 12 stundas, kopējais garums 342 km
Cena: 
90€ 
Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Seviļas katedrālē.

10. decembris, Ekskursija uz Kordovu
08:00 izbraukšana no viesnīcas 
Pēdējās ceļojuma dienas ekskursijas laikā apmeklēsim vienu no ievērojamākajiem kultūras, ekonomikas un politiskajiem centriem Eiropā 10./11. gs. – Kordovu. Kordovā apskatīsim otru lielāko Vecpilsētu mūsu kontinentā un lielāko pilsētas teritoriju pasaulē, kas iekļauta UNESCO pasaules vēstures mantojuma sarakstā. Ekskursija ietvers: Kordovas Lielo mošeju-katedrāli, Ēbreju kvartālu. Andalūzijas vienīgo ēbreju sinagogu kā arī Vecpilsētas šaurās, rosības pilnās ieliņas. 
Tiks dots arī brīvs laiks. 
18:00 izbraukšana uz lidostu no viesnīcas.

Ekskursijas ilgums ~10 stundas, kopējais garums 316 km
Cena: 
85€ 
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida un vietējā angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Lielajā mošejā – katedrālē, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts). 

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2017 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.