371 6 724 21 33

Dižona un Burgundija maija svētkos

Dižona un Burgundija maija svētkos

Lidojums 349,00 EUR

Lidojums + viesnīca 569,00 EUR

28.04.2018: Rīga 05:30- 07:30 Dižona 

01.05.2018: Dižona 22:00- 01:40 Rīga

Ceļojumu programma.

28. aprīlis, Dižonas pilsētas apskates ekskursija.

07:30 Transfers no lidostas uz viesnīcu.

09:00 Izbraukšana no viesnīcas. 

Ar autobusu dosimies līdz Dižonas vecpilsētai, kur gida pavadībā turpināsim ekskursiju kājām. 

Vispirms izstaigāsim pašu vēsturisko centru, kas daudz necieta 2. Pasaules karā un tāpēc bagāts ar gadsimtu gaitā labi saglabātiem pieminekļiem un arhitektūras šedevriem, kas radīti vareno Burgundijas hercogu valdīšanas laikā.  

Pēc tam apmeklēsim Burgundijas Hercogu pilī izvietoto Mākslas muzeju, kur gida vadībā apskatīsim Ēģiptes mākslas darbus, Viduslaiku mēbeļu, keramikas, ieroču un tēlotājmākslas kā arī laikmetīgās mākslas darbu kolekciju.

Ekskursijas ilgums~3 stundas, cena: 35 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi.

29. aprīlis, Ekskursija uz Loksuā.

09:00 Izbraukšana no viesnīcas. Pilnas dienas ekskursiju iesāksim ar 1119. gadā nodibinātās cisterciešu abatijas Abbaye de Fontenay apmeklējumu. Baznīcas un klostera lieliskā arhitektoniskā harmonija un nevainojamā uzturēšana bija pamats abatijas iekļaušanai UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. 

Pēc pusdienām apmeklēsim vienu no burvīgākajiem viduslaikus pieredzējušajiem ciematiem Francijā – Flavigny-sur-Ozerain. Šeit tiks dots brīvais laiks pastaigai pa ēnainām alejām aplūkojot brīnišķīgas akmens mājas. 

Ekskursijas noslēguma daļu veltīsim Bussy Rabutin pils apmeklējumam, kuras īpašnieks – Bisī grāfs un pazīstamās Seviņji kundzes brālēns savu uzturēšanās laiku pilī veltīja Francijas karaļa Lui 14. laikmeta liecību kolekcionēšanai. 

Ekskursijas ilgums~9 stundas, cena: 110 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Abbaye de Fontenay un Bussy Rabutinpilī un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

30. aprīlis, Ekskursija uz Bonu.

09:00 Izbraukšana no viesnīcas. Ekskursijas sākumā apskatīsim Burgundijas lielākos vīna pagrabus “Patriarhs & dēli “ kur mums tiks pastāstīts par vīna ražošanas un uzglabāšanas procesiem, parādīs 13.-14. gs. vīna degustācijas zāles un produkcijas uzglabāšanas galerijas. Šī apmeklējuma daļas beigās paredzēta prestižāko Burgundijas vīnu degustācija. 

Pēc pusdienām restorānā , iepazīsimies ar Bonas pilsētu, kas lepojas ar Burgundijas vīnu galvaspilsētas godu un tās ievērojamākajiem apskates objektiem: vīna muzeju, Notre Dame baznīcu, u.c. 

Pēc tam gida pavadībā viesosimies slavenajā Hotel Deu – 1441. gadā nodibinātajā žēlsirdības iestādē – trūcīgo slimnīcā. Vecā slimnīcas ēka ir uzskatāma par burgundiešu – flāmu arhitektūras un mākslas meistardarbu – gan ar pasakaini rakstaino burgundiešu jumtu, gan ar triptihu „ Pēdējais tiesas spriedums”. 

Ekskursijas ilgums~8 stundas, cena: 115 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Hotel Deu, vīnu degustācija un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

1.maijs, Ekskursija uz Kotdenui.

09:00 Izbraukšana no viesnīcas. Pēdējo ceļojuma dienu uzsāksim dodoties pa Kotdenui vīna ceļu, braucot cauri 1500 ha plašajiem vīnogulāju laukiem. 

Tad gida pavadībā iepazīsimies ar Chateau du Clos de Vougeot, ko 1551. gadā uzbūvējuši cisterciešu mūki. Tagad tā ir „ Vīna degustētāju brālības bruņinieku” centrs. 1933. gadā nodibinātā brālība pēc Pasaules ekonomiskās krīzes beigām sāka nodarboties ar apkārtējā reģiona vīnu popularizēšanu, izvēloties palikt savā dzimtajā apvidū, nevis doties uz Parīzi. Šeit aplūkosim iespaidīgos vīna pagrabus un 13. gadsimtā izmantotās vīna spiednes. 

 Pēc pusdienām restorānā apmeklēsim Cassissium, kur mums pastāstīs par upeņu audzēšanu Burgundijā, to tradicionālo izmantošanu, kā arī notiks slavenā upeņu liķiera degustācija.

Ekskursijas ilgums~7 stundas, cena: 110 EUR. Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Chateau du Clos de, Cassissium upeņu liķiera degustācija un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

16:00 Atgriešanās viesnīcā.

19:30 Transfērs uz lidostu no viesnīcas.

22:00 Izlidošana uz Rīgu.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2018 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.