371 6 724 21 33

Dubrovniki Lieldienās

Lidojums 349 EUR

Lidojums + viesnīca 549 EUR

30.03.2018, 14:40 Rīga – 16:30 Dubrovniki

03.04.2018, 16:00 Dubrovniki – 19:45 Rīga

Ekskursijas programma.

31.marts, ekskursija uz Kotoru un Budvu (Melnkalne)

08:00 Izbraukšana no viesnīcas.Pilnas dienas ekskursijas pirmajā daļā jau pēc stundas ilga brauciena sasniegsim Horvātijas un Melnkalnes robežu, lai apskatītu vienu no neatklātajiem Eiropas brīnumiem – Melnkalni, ar tās neskarto dabu un bagātajām vēstures liecībām. Dosimies gar Kotoras līča piekrasti ar neskaitāmām mazām, īpatnējām apdzīvotajām vietām, apstāsimies Perastā uz īsu fotopauzi. 

Nākamais pieturas punkts būs Kotoras pilsēta, lai izjustu tipisku Viduslaiku dzīves stilu un pēc tam veiksim garu ceļu augšup kalnos, lai apmeklētu Cetiņu – bijušo šīs teritorijas valdnieku uzturēšanās vietu. Te viesosimies Cetiņas pilī. 

Tālāk mūsu ceļš vedīs lejup uz Kotoras līča piekrasti, kur apstāsimies Budvā, lai ieturētu vēlīnas pusdienas. Budva ir pilsēta ar senu vēsturi, kas mūsdienās kļuvusi par dzīvesprieka pilnu kūrortu. 

Ekskursijas ilgums~12 stundas

Cena: 75 EUR

Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājoša gida un Melnkalnes krieviski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Cetinjes pilī, Kotoras pilsētas nodoklis, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

1.aprīlis, ekskursija uz Mostaru un Blagaj (Bosnija un Hercogovina)

08:00 Izbraukšana no viesnīcas. Pilnas dienas ekskursijā dosimies uz Mostaru - pilsētu, kurā ceļinieks no Ziemeļiem sajūt pirmās Vidusjūras dvesmas, bet tas, kas nāk no Dienvidiem- atskārtu par priekšā esošo milzīgo kontinentu. Vietējā gida pavadībā apskatīsim slaveno Mostaras tiltu, kas savieno pilsētas musulmaņu un kristiešu daļu, un Turku ( Biščeviča) māju. 

Pēc pilsētas apskates ekskursijas dosimies pudienās. Pēc pusdienām mūsu ceļš vedīs uz Blagaju – mazpilsētu, kas atrodas Bunas upes krastā, brīnišķīgas dabas ielenkumā. Te atrodas arī Tekija jeb dervišu klosteris, kuram ir apmēram 600 gadu un Blagajas forts, kas būvēts Otomaņu impērijas laikā. 

Ekskursijas ilgums~12 stundas

Cena: 75 EUR 

Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā krieviski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Turku mājā un Blagaj Tekija klosterī, pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts).

2.aprīlis, Ekskursija uz Stonu un Korčulas salu

09:00  Izbraukšana no viesnīcas. Pilnas dienas ekskursijas laikā vispirms apmeklēsim Stonu, nelielu ciematu jūras līča krastā, kas bagāts ar austerēm. Stona atrodas uz zemes šauruma Plješacas pussalas dienvidos un Ragusas Republikas laikos bija lielākais tās forts. Forta sienas labi saglabājušās līdz mūsdienām un uzskatāmas par spilgtu viduslaiku fortifikācijas paraugu. Pēc Stonas apskates cauri Plješacas pussalai brauksim uz prāmju ostu, lai apmeklētu slavenāko no Dalmācijas arhipelāga salām – Korčulu. Korčulā apskatīsim vienu no vislabāk saglabātajām Viduslaiku pilsētām Vidusjūras reģionā – salas galvaspilsētu. Tās apskates laikā gids mūs iepazīstinās ar interesantākajām pilsētas vietām, Katedrāli un Bīskapa pili ieskaitot. 

Pēc pilsētas apskates ekskursijas un pusdienām vietējā restorānā, tiks dots brīvs laiks. 

Ekskursijas ilgums ~9 stundas

Cena: 75 EUR 

Cenā ietilpst: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, prāmja biļetes, ieejas maksa Stonas forta sienās un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

3.aprīlis, Dubrovniku pilsētas ekskursija

09:00 Izbraukšana no viesnīcas.

Pilsētas apskates ekskursija atklās senās, mūriem apjoztās pilsētas skaistākās vietas. Kājām izstaigāsim Dominikāņu klosteri, kurā apskatīsim tā bagātīgo viduslaiku gleznojumu kolekciju un Katedrāli ar tās dārgumu glabātuvi. Gida pavadībā dosimies pa Vecpilsētas šauro līkumoto ieliņu labirintiem un noklausīsimies stāstījumu par pilsētas vēsturi un kultūru. 

Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas

Cena: 35 EUR 

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Dominikāņu klosterī. 

3. aprīlis 

13:30 Transfers no viesnīcas uz lidostu.

16:00 Izlidošana uz Rīgu.

Katru vakaru no 18.30 - 21.30 bufetes veida vakariņas viesnīcas restorānā. 

Cena 30 EUR/no personas.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2018 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.