371 6 724 21 33

Fēru salas maija svētkos

Lidojums 399 EUR (turp un atpakaļ, 23 kg nododamā bagāža, 8 kg rokas bagāža, ēdināšana, lidostu nodokļi)

Lidojums + viesnīca 749 EUR (transfers, 3 naktis viesnīcā Foroyar 4* divvietīgā istabā ar brokastīm)

27.04.2018, 12:20 Rīga – 13:05 Farēras

30.04.2018, 16:10 Farēras – 20:40 Rīga

Ekskursijas programma.

27.aprīlis, ekskursija uz Vagar salu un Gasadalur ūdenskritumu

13:05 Transfērs no lidostas uz viesnīcu tiem, kas nebrauc ekskursijā.

13:05 Izbraukšana no lidostas 
Pirmās dienas ekskursijas laikā dosimies uz Vagar salu, kur vispirms apstāsimies pie paša lielākā Fēru salu ezera Sørvágsvatn. 
Tālāk ceļš vedīs uz Bo ciematu no kura paveras brīnišķīgs skats uz mazo Tindhólmur saliņu. 
Pēc tam dosimies uz Gásadalur ciematu, lai apskatītu pašu skaistāko Fēru salu ūdenskritumu Múlafossur. Te tiks dots brīvais laiks, lai pastaigātu pa ciematu. 

Ekskursijas ilgums~4 stundas

Cena: 50 EUR

Cenā ietilpst: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi.

28.aprīlis, Touršhavnas apskates ekskursija un Nolsoy sala

10:00 Izbraukšana no viesnīcas.

Vispirms īsā tūrē apskatīsim Fēru salu galvaspilsētu un noklausīsimies gida stāstījumu par tās vēsturi. Īpašu vērību pievērsīsim Touršhavnas vecpilsētai Reyni un vienam no pasaules vecākajiem parlamentiem – Tinganes. Pēc tam dosimies uz Nacionālo vēstures muzeju. Pēc Touršavnas apskates dosimies uz Nolsoy salu, kas atrodas tikai 20 min. brauciena attālumā no Fēru salu galvaspilsētas. Varēsim atklāt salu, kas ir pavisam citāda nekā 2017. gada Eiropa – faktiski pārcelsimies vairākus gadu desmitus atpakaļ. Autobuss mūs aizvedīs uz ostu, kur kāpsim senatnīgā buru kuģī, ko pagājušā gadsimta vidū izmantoja zvejošanai, bet pēc tam atjaunoja un kas mūsdienās galvenokārt vizina tūristus. Kuģis vispirms mūs apvedīs apkārt Nolsoy salai, lai mēs varētu apbrīnot veco bāku, putnu klintis un grotas. Pēc izkāpšanas salā, dosimies vieglā pastaigā ar kājām, lai vispirms aplūkotu Nolsoy salas ciemata apkārtni. Apskatīsim senu apmetni Kornvalejā, kur, kā stāsta leģenda, dzīvoja skotu princese. Tad dosimies uz seno sodu izpildes vietu. Nolsoy ciematā redzēsim Fēru salām tradicionālos Goda vārtus, kas izgatavoti no Zilā vaļa žokļa kaula. Tūristu informācijas centrā varēsim apskatīt laivu Diana Viktorija, ar kuru vietējais varonis Ove Joensens 1986. gadā aizīrās no Nolsoy salas uz Dāniju. 

Ekskursijas ilgums~6 stundas

Cena: 130 EUR

Cenā ietilpst: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ķuģīša biļete, ieeja Nacionalajā vēstures muzejā un pusdienas (ūdens un kafija iekļauta).

Vietu skaits ierobežots, rezervācijas tiek pieņemtas līdz 12.03.2018. Sliktu laika apstākļu gadījumā ekskursija tiks aizstāta ar līdzvērtīgu piedāvājumu uz sauszemes.

29.aprīlis, Ekskursija uz Ziemeļu salām

09:30 Izbraukšana no viesnīcas 
Pilnas dienas ekskursijas laikā vispirms apstāsimies Leirvikas vikingu apmetnē. Tad pa zemūdens tuneli brauksim uz Klaksviku, kur apskatīsim Kristiešu baznīcu, kas tiek uzskatīta par vienu no pašām skaistākajām baznīcām Fēru salās. 
Pēc pusdienām Klaksvikā ar kuģīti brauksim uz Kalsoju, kas tiek dēvēta par Flautas salu, tās izstieptās un šaurās formas un daudzo tuneļu dēļ. 
Mikladālurā varēs apskatīt Roņu sievietes skulptūru, kas novietota šeit pavisam nesen un kas saistīta ar senu fēriešu leģendu par roņiem, kuri “Divpadsmitajā naktī” iznāca no jūras, nometa savas ādas un uz brīdi kļuva par cilvēkiem. Tad, kad roņiem nācās atgriezties jūrā, viens no viņiem to nevarēja vairs izdarīt, jo viņa āda bija nozagta…

Ekskursijas ilgums~10 stundas

Cena: 105 EUR

Cenā ietilpst: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ķuģa biļete, ieeja maksa baznīcā un pusdienas (ūdens un kafija iekļauta).

Vietu skaits ierobežots, rezervācijas tiek pieņemtas līdz 12.03.2018. Sliktu laika apstākļu gadījumā ekskursija tiks aizstāta ar līdzvērtīgu piedāvājumu uz sauszemes.

30.aprīlis, Vestmanna putnu klintis

09:00 Izbraukšana no viesnīcas. Tiem, kas dodas ekskursijā, bagāža jāņem līdz.

No viesnīcas dosimies uz Vestmannu, kur kāpsim kuģītī. Divu stundu brauciena laikā apskatīsim tūristu visplašāk apmeklēto vietu Fēru salās – Vestmanna putnu klintis. Brauksim cauri jūras šaurumiem, apmeklēsim grotas un pietuvosimies 2000 pēdu augstām piekrastes klintīm, kur daudzi no putniem, kas sastopami Fēru salās, vij savas ligzdas. Pēc atgriešanās krastā ieturēsim pusdienas un tad dosimies tieši uz lidostu. 

Ekskursijas ilgums~5 stundas

Cena: 120 EUR

Cenā ietilpst: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ķuģīša biļete un pusdienas (ūdens un kafija iekļauta).

Vietu skaits ierobežots, rezervācijas tiek pieņemtas līdz 12.03.2018. Sliktu laika apstākļu gadījumā ekskursija tiks aizstāta ar līdzvērtīgu piedāvājumu uz sauszemes.

13:20 Transfērs no viesnīcas uz lidostu tiem, kuri nebrauc ekskursijā.

16:10 Izlidošana uz Rīgu.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2018 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.