371 6 724 21 33

Azoru salas Lieldienās

Lidojums 559 EUR (cena par tiešo lidojumu uz Ponta Delgadu turp-atpakaļ, nododamā bagāža 13 kg + rokas bagāža 6 kg, uzkodas, lidostu nodokļi).

Lidojums + viesnīca 789 EUR (cena par lidojumu, transfēru, 4 naktis viesnīcā Hotel Marina Atlamtico 4* DBL istabā ar brokastīm, grupas vadītāja pakalpojumi).

28.03.2018, 03:45 Rīga – 07:20 Ponta Delgada

01.04.2018, 22:55 Ponta Delgada – 08:35 Rīga

Azoru salu arhipelāgs ir viens no retajiem galamērķiem, kas nemainīgi parādās dažādu aptauju pirmajās vietās pasakainās un masu tūrisma nesabojātās dabas, vietējo iedzīvotāju viesmīlības, ainavu, tradīciju un kultūras daudzveidības dēļ. Tas ir tūrisma gardēžu iekārots maršruts, kas nav viegli sasniedzams un tādēļ – jo vērtīgāks.

Programma.

28. marts, Pontas Delgadas apskates ekskursija

 

07:20 transfērs no lidostas uz viesnīcu.

09:00 došanās kājām ekskursijā no viesnīcas. Pirmās dienas ekskursija tiks veltīta Sau Migela salas galvaspilsētas Pontas Delgadas izpētei, kuru gida pavadībā izstaigāsim kājām. Pa pilsētas galveno avēniju dosimies apskatīt pilsētas vēsturisko centru, Gonsalo Veļu Kabrala laukumu, pilsētas vārtus, ievērojamākās baznīcas - Sau Sebastjau baznīcu, Sau Žozē baznīcu un Grasas tirgu. Ekskursijas laikā apmeklēsim arī Sakrālās mākslas muzeju un Militāro muzeju, kas izvietojies Sau Bras fortā, ko 16. gadsimtā uzbūvēja pilsētas aizstāvībai no pirātiem.

Ekskursijas ilgums ~ 3 stundas

Cena: 25 EUR

Cenā iekļauts: krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Sakrālās mākslas un Militārajā muzejā

29. marts, ekskursija uz Sau Migela salas ziemeļaustrumiem

09:00 izbraukšana no viesnīcas.

No Pontas Delgadas izbrauksim pa Dienvidu ceļu uz Povoacao - ciematu Sau Migelas dienvidaustrumu daļā, kur apmetās salas pirmie iemītnieki. Autobuss pieturēs, lai varam apmeklēt pludmali.
Tālāk dosimies uz Ponta de Madrugada- vienu no skaistākajiem šīs salas daļas skatu laukumiem okeāna krastā, no kura aplūkojami bezgalīgie Atlantijas plašumi.
Pēc tam ceļš vedīs uz Nordeste - nelielu pilsētiņu, kur ieturēsim pusdienas vietējā restorānā.
Pēc pusdienām nedaudz izpētīsim Nordestes pilsētas centru, un ekskursija turpināsies salas ziemeļaustrumu virzienā, kas ir Sau Migela salas vismazāk apdzīvotā daļa, klāta kalniem, mežiem un ielejām. Pa ceļam, pabraucot garām dažiem ciematiņiem un ainavai visu laiku mainoties, nonāksim salas augstākās virsotnes Pico da Vara pakājē. Ar autobusu dosimies augšup un apstāsimies skatu laukumā Salto do Cavalo, no kura paveras plašs skats pāri gandrīz visai salai.

Galvaspilsētā atgriezīsimies pa salas ziemeļu piekrasti. 

Ekskursijas ilgums ~ 7.5 stundas

Cena: 60 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (viens dzēriens iekļauts cenā).

30. marts, ekskursija uz Uguns ezeru, Furnas ieleju un Terra Nostra parku

09:00 izbraukšana no viesnīcas.

Vispirms dosimies salas dienvidu piekrastes virzienā garām Barosa kalnam, no kura virsotnes var pārredzēt abus salas krastus. 
Pēc tam, braucot uz ziemeļiem, rāmais Uguns ezers un brīnišķīgā ainava tam visapkārt, būs labi pārskatāma. Ezera krastā izvietojusies neliela pilsētiņa Ribeira Grande ar lielisku 17.-18. gs. arhitektūras kolekciju. 
Pēc pilsētas apskates dosimies uz Santa Iria skatu laukumu, no kura paveras salas ziemeļu piekraste. 
Turpinot ceļu ziemeļu virzienā, apstāsimies pie Gorreanas tējas plantācijām, lai apskatītu tējas krūmiem apaugušās terases un uzzinātu par tējas ražošanas procesu fabrikā. 
No skatu laukuma Piku du Ferru varēs apbrīnot salas lielāko un vecāko vulkāna krāteri, kurā atrodas Furnas ezers un spa. Šeit pieejami 22 ārstniecisko minerālūdens veidi. 
Pēc pusdienām sekos pastaiga romantiskajā Furnas (jeb geizeru) ielejas parkā Terra Nostra, kur apskatāmi tropiskie augi no visas pasaules. Parkā atrodas arī termisko ūdeņu peldbaseins. 
Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Furnas ielejas karstajiem avotiem, kuri ir unikāls vulkanisks elements Azoru salās. 
Atgriezīsimies Pontā Delgadā, braucot gar Furnas ezeru, salas pirmo galvaspilsētu Vilu Franku, kā arī Lagoas pilsētu un apstājoties Caloura skatu laukumā.

Ekskursijas ilgums ~ 7.5 stundas

Cena: 70 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (viens dzēriens iekļauts cenā), ieejas maksa Terra Nostra parkā

31. marts, Terseira

07:30 izbraukšana no viesnīcas uz lidostu.

08:55 izlidošana uz Terseiras salu ar vietējo aviolīniju lidmašīnu.

09:35 ierašanās Terseirā.

No Terseiras lidostas dosimies salas iekšienē, vērojot ainavas, kas skatam atklās gandrīz visu Laies pagasta teritoriju un plašo okeāna klāju. Brauksim cauri teritorijām, kur savvaļā dzīvo mežonīgie Terseiras salas vērši, kas tiek izmantoti vēršu cīņās un skrējienos cauri ciematu ielām un laukumiem. Pieturēsim Biscoitos ciematā, kas pazīstams kā vīnogu audzēšanas un vīna darīšanas areāla centrs. Šeit, vietējā vīna darītavā tiks piedāvāts nobaudīt salas ražojumus. Turpat netālu varēs apskatīt sastingušas lavas veidotos peldbaseinus. Nākošā pieturas vieta būs Pico das Cruzinhas skatu laukumā, kas atrodas Brazīlijas kalna virsotnē. Te pavērsies plašs skats uz visu apkārtni, kas sevišķi patiks tiem, kas vēlas mājās aizvest interesantas fotogrāfijas. 

Tālāk dosimies uz salas galvaspilsētu Angru du Eroižmu, kas iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Pēc galvaspilsētas ievērojamāko vietu apskates, nobaudīsim pusdienas vietējā restorānā. Pēc pusdienām ceļojums turpināsies uz Terseiras austrumu daļu, kur redzēsim tipiskus ciematus ar vietējo – lauciniecisko arhitektūru, kas kontrastē ar sulīgas zāles laukiem un aizvēsturisku vulkānu izvirdumu atstātiem lavas klājumiem. Pieturēsim Sau Sebastjau ciematā, kura gotiskā stila baznīca ir viena no vecākajām Azoru salās un kuras senie gleznojumi ir apbrīnas vērti. Ekskursijas laikā tiks piedāvāts degustēt Azoru salu slavenos sierus, kas pazīstami arī ārpus Portugāles robežām. Atpakaļ uz Praia de Vitoria dosimies pa ceļam apstājoties īsās foto pauzēs. 

Ekskursijas ilgums ~ 13 stundas

Cena: 285 EUR

Cenā iekļauts: transports (lidmašīnas biļete un autobuss), angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (viens dzēriens iekļauts cenā), siera un vīna degustācija.

*Ekskursija tiks organizēta, ja pieteiksies vismaz 20 personas.

19:30 izlidošana uz Sau Migela salu.

20:10 ierašanās Sau Migela salā.

1.aprīlis, ekskursija uz Sete Cidades

11:00 izbraukšana no viesnīcas.

Pēdējā ceļojuma dienā mūsu ceļš vedīs uz Sete Cidades jeb Septiņu pilsētu kalniem. 
Dienvidrietumu virzienā, gar okeāna piekrasti un zaļām pļavām dosimies līdz pirmajai pieturai – skatu laukumam Višta du Rei. No šejienes paveras elpu aizraujoša panorāma uz Sete Cidades ezeriem – vienu zilā, bet otru zaļā krāsā, kas izvietojušies milzīgā vulkāna krāterī. 
Tālāk brauksim pa burvīgiem lauku ceļiem, kas skatienam pavērs salas ziemeļu un dienvidu piekrastes pagarinājumus, kā arī centrālās daļas kalnus. 
Pēc pusdienām tipiskā Azoru salu restorānā, apmeklēsim siltumnīcas, kur nogatavojas slavenie Azoru salu ananāsi. Mums pastāstīs par šo dienvidu augļu audzēšanas īpatnībām un apmeklējumu noslēgs ananāsu liķiera degustēšanas un iegādāšanās iespēja.

Ekskursijas ilgums ~ 7.5 stundas

Cena: 55 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (viens dzēriens iekļauts cenā).

20:40 transfērs no viesnīcas uz lidostu.

22:55 izlidošana uz Rīgu.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2018 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.