371 6 724 21 33

Lidojums 399 EUR

Lidojums + viesnīca 579 EUR

30.03.2018, 06:00 Rīga – 08:20 Kaljari

03.04.2018, 01:20 Kaljari – 05:40 Rīga

Ekskurs. programma

30.marts, Kaljari pilsētas ekskursija

08:20 Ierašanās Kaljari lidostā. Izbraukšana uz viesnīcu tiem, kas nedodas ekskursijā.  Izbraukšana ekskursijā no lidostas.

Eskursijas sākumā ar autobusu dosimies pa skaisto Monte Urpinu ceļu, kur skatam paveras lieliska panorama. Te arī būs īsa foto pietura. Tālāk ceļu turpināsim gar Bonarijas baznīcu līdz Kaljari vecpilsētas senajām aizsargsienām. Šeit izkāpsim no autobusa un tālāk dosimies kājām. Mūsu ceļš vedīs lejup uz ostu un būs arī iespēja apskatīt Kaljari katedrāli un vecpilsētu.

Ekskursijas ilgums ~4 stundas

Cena: 37 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi.

31.marts, ekskursija uz Noru un Is Zuddas alām

09:00 Izbraukšana no viesnīcas.

Izbrauksim mazpilsētas Pulas virzienā, kas atrodas 25 km attālumā uz dienvidiem no Kaljari. Vispirms apskatīsim Sant Efissio baznīcu, bet pēc tam dosimies uz Noras izrakumiem un Koltellazzo torni. Pūniešu un romiešu pilsētai Norai, kura tika uzbūvēta senās fēniķiešu piekrastes apmetnes vietā, bija izveidotas trīs ostas piestātnes, kas padarīja šo vietu pieejamu jebkurā gadalaikā. Koltellazzo tornis ir tipisks Kaljari līča piekrastes tornis, kas joprojām atrodas klints virsotnē un raugās pāri antīkās Noras pilsētas drupām. No fēniķiešu laikiem te saglabājušies dzīvojamie kvartāli, arhaiskas svētnīcas, piem. dievietei Tanitai veltītais templis, krāšņs teātris, četru piršu komplekss, utt.

Tālāk dosimies uz Santadi, kur nobaudīsim tradicionālas vietējās pusdienas. 

Dienas otrajā pusē dosimies uz Is Zuddas alām kurās apskatīsim brīnišķīgos stalaktītu un stalagmitu veidojumus.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas

Cena: 87 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Noras arheoloģiskajā zonā un Is Zuddas alās, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

1.aprīlis, ekskursija uz Mamoiadu un Orgosolo

09:00 Izbraukšana no viesnīcas.

Ekskursiju iesāksim, apmeklējot Mamoiadu – nelielu pilsētiņu, kas slavena ar savu Masku muzeju.

Brīnišķīgās, rokām darinātās maskas, ko izmanto karnevālu laikā, ir novietotas šajā muzejā, kurš pazīstams arī ar centieniem veicināt sadarbību ar citām Vidusjūras piekrastes vietām, kam ir līdzīga vēsture un kultūra.

Pēc pusdienām lauku restorānā, apmeklēsim Orgosolo – nelielu pilsētu, kas pazīstama ar nevardarbīgu sacelšanos 1967. gadā un krāšņi apgleznotajām freskām jeb mūra sienām, kas atrodamas pilsētas centrālajā ielā un blakus esošajās avēnijās. Pēc sienu gleznojumu apskates tiks dots brīvs laiks.

Ekskursijas ilgums ~12 stundas

Cena: 80 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Masku muzejā, lauku pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

2.aprīlis, ekskursija uz Barumini un Džiarru

09:00 Izbraukšana no viesnīcas.

Eskursiju iesāksim ar došanos uz Barumini ciematu, kas atrodas apmēram stundas brauciena attālumā no Kaljari. Tas slavens ar to, ka līdzās atrodas vislielākais un UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautais nuragi civilizācijas komplekss. Pēc unikālā kompleksa apskates, dosimies uz Casa Zapata- 16. gadsimta ēku, kurā tolaik dzīvoja šo teritoriju pārvaldošā Zapatas ģimene un kurā tagad iekārtots muzejs.

Viesosimies arī Džovanni Lilliu centrā, kas veltīts visslavenākajam Sardīnijas arheologam, palaeontologam, publicistam un politiķim, kurš vadīja arheoloģiskos izrakumus nuragi civilizācijas kompleksā.

Pēc pusdienām vietējā restorānā dosimies uz Džiarru – dabas izveidotu plato, kas slavens ar savu nesabojāto dabu, ozolu audzēm, ezeriem un savvaļā dzīvojošajiem mazajiem zirdziņiem.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas

Cena: 75 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Barumini arheoloģiskajā zonā, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

22:50 Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu.

3.aprīlis

01:20 Izlidošana uz Rīgu.

05:40 Ierašanās Rīgā.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2018 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.