371 6 724 21 33

Lidojums 169 EUR

Lidojums + viesnīca 349 EUR

28.04.2018, 04:00 Rīga – 04:30 Kalmāra

01.05.2018, 21:00 Kalmāra – 23:25 Rīga

Ekskurs. programma

28.aprīlis, Kalmāras pilsētas ekskursija

04:30 Transfērs no lidostas uz viesnīcu.

08:00 Došanās kājām no viesnīcas. Pirmās dienas ekskursijas laikā vispirma apskatīsim Kalmāras pilsētas centru, kas, pēc dāņu iebrukuma un sēnas pilsētas izpostīšanas, 1640. gadā tika pārcelts no vietas līdzās ostai uz daudz drošāko Kvarnholmenas salu. Te varēs apskatīt rūpīgi atjaunotas vecās celtnes un nocietinājumu paliekas no tā laika, kad Kalmāra bija viena no nozīmīgākajām Zviedrijas pilsētām. Pēc tam dosimies uz Kalmāras muzeju ar tā bagātīgo artefaktu krājumu, bet ekskursijas noslēguma daļā apmeklēsim Kalmāras pili.

Ekskursijas ilgums ~3 stundas

Ekskursijas laikā paredzēts noiet ar kājām~6 km

Cena: 50 EUR

Cenā iekļauts: ieeja Kalmāras muzejā un Kalmāras pilī, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi.

29.aprīlis, ekskursija uz „Stikla karaļvalsti”

09:00 Izbraukšana no viesnīcas.

Otrās dienas ekskursiju veltīsim Smolandes stikla darināšanas reģionam, kurā pirmās darbnīcas, kurās ar rokām veidoja stikla priekšmetus, atvēra 1742. gadā. Divās stikla pūšanas darbnīcās varēsim izsekot, kā tiek darināti gan stikla ikdienas priekšmeti, gan mākslas darbi no stikla. Vispirms dosimies uz Maleras stikla darbnīcu un veikalu, kurā atrodami slavenā zviedru mākslinieka Mata Johanssona veidotie stikla darinājumi. Dienas gaitā apmeklēsim arī Kosta stikla darbnīcu, kur atrodas viena no pasaulē pazīstamākajām stikla mākslas darbu izstādēm. Te mūsu acu priekšā tiks izgatavotas kristāla glāzes.

Ekskursijas ilgums ~9 stundas

Cena: 90 EUR

Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieejas Maleras un Kosta stikla razošanas darbnīcās, pusdienas (ūdens, kafija/tēja iekļauta cenā).

30.aprīlis, ekskursija uz Karlskronu

08:00 Izbraukšana no viesnīcas.

Ekskursija laikā apskatīsim Karlskronu – pilsētu, kura 1680.gadā tika uzbūvēta pēc Zviedrijas karaļa XI plāna – vispirms kā slēgta Zviedrijas jaunā jūras kara bāze. Militārās bāzes centrā ar laiku tika izveidota civilā daļa. Karlskronu raksturo lieliski saglabāta vēsturiskais centrs, brīnišķīgas baznīcas, plašs pilsētas galvenais laukums un lieliska pludmale. Karlskronu Jūras muzejs ir viena no tūristu visvairāk apmeklētajām vietām. Pati muzeja 140 m gara ēka ir īsts arhitektūŗas meistardarbs, kas uzbūvēta virs ūdens.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas

Cena: 80 EUR

Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieejas Jūras muzejā, pusdienas (ūdens un kafija/tēja iekļauta cena).

1.maijs, ekskursija uz Ēlandes salu

09:00 Izbraukšana no viesnīcas.

ēdējās ceļojuma dienas ekskursijas laikā apmeklēsim Ēlandes salu, kas ir savienota ar Kalmāru ar vairak nekā 6 km garu tiltu – vieno no garākajiem Eiropā. Ēlandes ainavai ir raksturīgas vējdzirnavas un tā vienlaikus ir arī pati saulainākā Zviedrijas vieta. Ēlandes sala ir populāra vieta vasaras atpūtai. Te atrodas ne tikai ievērības cienīga Borgholmas pils, bet arī Zviedrijas karaļu vasaras rezidence Solidena, kurā karaliskā ģimene pavada vasaras jau vairaku paaudzu garumā. N.B. Tā kā daļa no objektiem vēl nav atvērti vasaras sezonai, tie būs apskatāmi tikai no ārpuses.

Ekskursijas ilgums ~9 stundas

Cena: 80 EUR

Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un kafija/tēja iekļauta cenā).

Agrā iereģistrēšanas viesnīcas numuriņā

28.aprīlis

Iespēja iereģistrēties viesnīcā un iekārtoties savā numuriņā uzreiz pēc ierašanās atbraukšanas rītā.

Cena: 80 EUR

Cenā iekļauts:agrā iereģistrēšanās diviem cilvēkiem divvietīgā numuriņā; brokastis atbraukšanas rītā no pl.6:00 abiem klientiem.

Brokastis ielidošanas rītā

28.aprīlis

Brokastis viesnīcā Calmar Stadshotel 3+* atbraukšanas rītā jau no pl.6:00

Cena: 12.50 EUR

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2018 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.