371 6 724 21 33

01.11.2018, 04:20 Rīga – 06:00 Podgorica

04.11.2018, 21:00 Podgorica – 00:45 Rīga

Lidojums 349 EUR (cena par tiešo lidojumu uz Podgoricu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, ēdināšana, 15 kg nododamā un 6 kg rokas bagāža).

Lidojums+viesnīca 529 EUR (cena par tiešo lidojumu, transferu un 3 naktis 4* viesnīcā Hotel Montenegro Beach divvietīgā istabā ar brokastīm un vakariņām. Piemaksa par vienvietīgu istabu 50 EUR).

Ja Jums vārds „Melnkalne” asociējas ar kaut ko mazliet mežonīgu, krāšņas dabas un kontrastu bagātu, kā arī civilizācijas nesabojātu vietu, kur vasaras brīvdienas varētu pavadīt Drakula, nu, vai vismaz Harija Potera draugu radi, tad ziniet – neesat tālu no patiesības!

Melnkalne, Adrijas jūras pērle, kas ir daudzējāda ziņā unikāla, atrodas tās dienvidu daļā un ietver sevī gan Balkāniem, gan Vidusjūras valstīm raksturīgās iezīmes.

01.11.2018, Budvas, Kotoras, Ņegusi un Cetiņes apskates ekskursija

09:00 no viesnīcas.

Cena: 75 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, uzkodas Ņegusi ciematā, tūristu nodoklis Cetiņes pilsētā, ieejas maksa Karaļa Nikolosa pilī Cetiņē un Sv. Trifona katedrālē, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

Ekskursijas ilgums ~9 stundas

Pirmo dienu Melnkalnē uzsāksim ar Adrijas jūras kūrorta Budvas vecpilsētas apskati. Pēc tam dosimies uz Cetiņes pilsētu – bijušās Melnkalnes karalistes galvaspilsētu, valsts vēstures un kultūras mantojuma centru. Šeit mēs apskatīsim Karaļa Nikolasa pili un veiksim īsu pastaigu pilsētas centrā. Tad dosimies augšup kalnos, kur apmeklēsim nelielu ciematiņu Ņegusi, kur dzimusi viena no ievērojamākajām personām Melnkalnes vēsturē – valdnieks, bīskaps un dzejnieks Ņegos. Ciemāta mums tiks piedāvātas mājās gatavotas uzkodas un glāze vietējā vīna.

Pēc tam pa veco serpentīnveidīgo ceļu brauksim lejup uz Kotoru - pilsētu, kas atrodas pie tāda paša nosaukuma jūras līča, kas atzīts par vienu no skaistākajiem pasaulē. Kotoras vecpilsēta radīta 12. -14. gs. un ir labi saglabājusies. Ne velti viduslaiku arhitektūras un neskaitāmo kultūras pieminekļu dēl, Kotora ir iekļauta UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Te apmeklēsim Sv. Trifona katedrāli. Kotorā arī pusdienosim un tiks dots nedaudz brīva laika.

02.11.2018, Ekskursija uz Albāniju

09:00 no viesnīcas.

Cena: 65 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša pavadošā gida pakalpojumi, vietējā gida pakalpojumi Albānijā, pusdienas, ieejas maksa Rozafas cietoksnī.

Ekskursijas ilgums ~9.5 stundas

Svarīgi: Ekskursijā jāņem līdzi pase!

Šīs ekskursijas laikā būs iespēja apmeklēt Melnkalnes kaimiņvalsti Albāniju, kas lepojas ar bagātu vietējo kultūru un tradīcijām, bet 50 gadus bija izolēta no pārējās pasaules. Mūsu ceļš vedīs gar Adrijas jūras krastu garām pilsētām Petrovac, Bar un Ulciņ- vistālāk uz dienvidiem atrodošos Melnkalnes pilsētu, kurā sajaukušās Eiropas un Austrumu kultūras. Tālāk brauksim gar ciematiem, ko pārsvarā apdzīvo albāņi.Pēc robežas šķērsošanas dosimies uz cietoksni Rozafa, kas uzbūvēts trīs upju ielokā. Pēc tam mūsu ceļš vedīs uz Skadaras pilsētu, kas atrodas tāda paša nosaukuma ezera krastā. Skadara ir sens tirdzniecības centrs ar viduslaiku cietoksni. Šeit mēs apmeklēsim arheoloģijas muzeju, viduslaiku cietoksni un Bronzas laikmeta apmetnes atliekas. Pirms atgriešanās Melnkalnē, nobaudīsim tradicionālas albāņu pusdienas restorānā.

03.11.2018, Ekskursija „Melnkalnes mežonīgais skaistums”

08:00 no viesnīcas.

Cena: 65 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts), ieejas maksa Morakas klosterī un Durmitora Nacionālajā parkā.

Ekskursijas ilgums ~12 stundas

Šīs dienas ekskursija mūs aizvedīs dziļi Melnkalnes vidienē - ar brīnišķīgiem zaļu mežu klātiem kalniem, straujām upēm un dziļiem kanjoniem. Dodoties kalnos, baudīsim pasakainos skatus uz Adrijas jūras piekrasti, pabrauksim garām Melnkalnes galvaspilsētai Podgoricai un turpināsim ceļu pa elpu aizraujošo Morakas upes kanjonu.Viesosimies Morakas klosterī, kam bija nenovērtējama nozīme valsts vēsturē. Virzoties dziļāk Melnkalnes vidienē, sasniegsim vienu no tīrākajām Eiropas upēm Taru, kuras kanjons ir otrais dziļākais pasaulē ( aiz Kolorado).

Ekskursiju turpināsim pa Durmitora Nacionālā parka teritoriju un apstāsimies pie slavenā Durdeviča Tara tilta. Šeit mums būs neliela pastaiga, pēc kuras dosimies atpakaļceļā, kas vedīs gar Žabljakas pilsētu 1456 m augstumā virs jūras līmeņa.

04.11.2018, Ekskursija pa Kotoras līči

09:00 no viesnīcas.

Cena: 60 EUR

Cenā iekļauts: transports (autobuss un kuģītis), krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, ieejas maksa Our Lady of the Rocks baznīcā.

Ekskursijas ilgums ~7 stundas

Ekskursija domāta tiem, kas vēlas pavadīt jauku dienu jūrā, izpētot vistālāk uz dienvidiem esošo Eiropas fjordu. Ceļojuma sākumā dosimies uz Tivatas pilsētas virzienā, pa ceļam apskatot Porto Montenegro jahtu piestātni un apstājoties kafijas pauzē. Tālāk dosimies ar kuģītī. Tas mūs vedīs pa brīnišķīgo līci, ko ielenc augsti kalni. Izbrauksim cauri Veriges šaurumam un garām nelielām piekrastes pilsētiņām – Lepetani, Stoliv, Prcaņ, Muo uz Perastu. Tad īsā braucienā sasniegsim Kotoras līča vidu, kur  apstāsimies pie mazas saliņas Our Lady of the Rocks, lai apskatītu 17. gadsimtā būvētu baznīcu, kura greznota ar slavenā vietējā baroka laika mākslinieka Tripo Kokolja 68 gleznotajām freskām. Pēc tam atgriezīsimies Perastas pilsētiņā, kur nobaudīsim pusdienas.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2018 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.