371 6 724 21 33

01.11.2018, 06:00 Rīga-09:30 Santorīni

04.11.2018, 20:00 Santorīni-23:30 Rīga

Lidojums – 399 EUR (cena par tiešo lidojumu uz Santorīni turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkodas, 15 kg nododamā un 6 kg rokas bagāža)

Lodojums+viesnīca Veggera 4* - 569 EUR/Lidojums+viesnīca Aressana 4* - 599 EUR (cena par lidojumu un trīs naktis 4* viesnīcā divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 130 EUR).

Santorīni ir viena no tām vietām uz zemeslodes, par kuru gandrīz katram ir zināms priekšstats, pat pirms pasakainā Grieķijas sala ir apciemota.

Ar nolūku organizējam braucienu uz Santorīni pašā sezonas izskaņā, lai noķertu siltos dienvidu vakarus, apciemotu vīna darītavas un nogaršotu jauno vīnu - un galvenais, lai Santorīni būtu gandrīz tikai mums pašiem. Ņemot vērā, ka visa novembra laikā salā caurmērā nokrišņus novēro tikai astoņas dienas, un augstākā reģistrētā temperatūra ir +27 C.

Ekskursija programma.

01.11.2018, Tira, Firostefani un Oija saulrietā

11:00 no viesnīcas.

Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Santorini lielāko pilsētu un administratīvo centru Tiru, pievēršot īpašu uzmanību grieķu ortodoksālajai baznīcai un Zelta ielai. Pēc pusdienām tiks dots nedaudz brīva laika, lai apskatītu brīnišķīgās ainavas, kas paveras no vulkāna krātera malas.

Pēc tam dosimies uz vēl vienu apdzīvoto vietu, kas veras uz ar jūras ūdeni pieplūdušo vulkāna krāteri – Firostefani. Te mums būs fotopauze, lai iemūžinātu slaveno zilo Domu, kas veras krāterī.
Tālāk dosimies uz Imerovigli, kas atrodas uz vulkāna malas augstākā punkta un kur mums tiks dots laiks, lai kājam izstaigātu ciemats un paši aplūkotu ievērības cienījāmākās vietas.

Ceļojuma pirmās dienas ekskursijas noslēgumā brauksim uz Egejas jūras piekrastes visskaistāko un slavenāko ciematu Oiju. Pēc interesantāko vietu apskates ciematā, dosimies uz vecajām pilsdrupām, no kurām varēsim noskatīties (ja laikapstākļi atļaus!) pašu skaistāko dabas „priekšnesumu” Grieķijā – saulrietu.

Cena: 65 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

Ekskursijas ilgums ~7 stundas.

02.11.2018, Mesagonija, Mesarija un Pirgos

09:00 no viesnīcas.

Ekskursijas sākumā dosimies uz melno, vulkānisko Monolithos pludmali.

Pēc foto pauzes, tālāk brauksim uz Kamari, kas ir pazīstams kūrorts un Mesa Gonia ciematu. Vietējiem tas ir „spoku ciemats”, ko izpostīja spēcīga zemestrīce gadsimtu atpakaļ, savukārt tūristiem ir interesanti apskatīt atliekas no šis „noslēptās” vietas arhitektūras.

Nākošā pietura būs Messaria, kurā apskatīsim brīnišķīgas savrupmājas vietā, kas pazīstama ar ilgu rūpniecisku pagātni.

Tālāk mūsu ceļš vedīs uz no viduslaikiem sagalabājušos ciematu Pyrgos. Ciematā apskatīsim arī senas pilsdrupas, no kurām paveras brīnišķīgas ainavas.

Ekskursijas turpinājumā apstāsimies foto pauzē pie Profitis Ilias klostera un noslēgumā apmeklēsim vienu no pazīstamākajām vīna ražotnēm uz salas, kur vērojot saulrietu no tās terasēm, varēsim degustēt vietējo vīnu.

Cena: 70 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), vīna degustācija.

Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

03.11.2018, Akrotiri arheoloģiskie izrakumi un Megaločuri ciematiņš

09:00 no viesnīcas.

Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Akrotiri jeb Santorini Pompejām, pa ceļam izbraucot cauri salas teritorijai, kur audzē vīnogulājus un apskatot nelielus tipiskus ciematus.
Neskatoties uz to, ka vulkāna izvirdums iznīcināja Akotiri apmēram 3600 gadus atpakaļ, pilsēta ir lieliski saglabājusies zem biezā pelnu slāņa. Sabiedriskās ēkas un privātmājas, kas klātas ar skaistām freskām, lieliska drenāžas sistēma atklāj Vēlā bronzas laikmeta dzīvesveidu. Vienlaikus ar „Zudušo Atlantīdu” varēsim apbrīnot moderno tehnoloģiju sasniegumu paraugu – bioklimatisko patvērumu, kas pasargā senās drupas no mainīgo laikapstākļu kaitīgās ietekmes.

Nākošā pieturvieta būs Perissas melnā pludmale, bet pēc pusdienām dosimies uz gleznaino Megalochori ciematu, kur izbaudīsim mierīgu pastaigu gar vēja nospodrinātajām baltajām mājām un baznīcām.

Cena: 70 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieeja maksa Akrotiri arheoloģiskajā objektā.

Ekskursijas ilgums ~ 5 stundas.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2018 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.