371 6 724 21 33

Aktuālā ceļojumu informācija

Parūpējies, ka esi informēts par izmaiņām, kas varētu ietekmēt gaidāmo ceļojumu. Lasi aktuālāko informāciju no airBaltic šeit!

 

airBaltic atsāk tiešos lidojumus no Rīgas, Tallinas un Viļņas

No 18. maija esam atsākuši tiešos lidojumus no Rīgas, Tallinas un Viļņas uz vairākiem galamērķiem. Aicinām iepazīties ar mūsu jauno lidojumu grafiku šeit.

Lai samazinātu iespējamos vīrusu izplatības riskus, esam ieviesuši jaunas veselības aizsardzības procedūras mūsu lidojumos un lidostās. Lidojot ar mums, aicinām tevi rīkoties atbildīgi un ievērot šos noteikumus, jo tikai tā iespējams pasargāt tavu un apkārtējo cilvēku veselību.

 

Ceļošanas ierobežojumi

Pasažieru ērtībai mēs šeit esam apkopojuši jaunākos mūsu galamērķu ieceļošanas noteikumus un informācijas avotus. Apkopojums par ceļošanas ierobežojumiem un papildu informācijas avoti atrodami šeit.

 

Informācija pasažieriem

Turpinoties koronavīrusa krīzei, kas būtiski ietekmē pieprasījumu pēc lidojumiem, Latvijas lidsabiedrība airBaltic ir spiesta laika periodā no 2020. gada 15. aprīļa līdz 31. oktobrim papildus samazināt darbības apjomus. Šobrīd lidsabiedrība pielāgo lidojumu tīklu un reisu grafiku atbilstoši uz laiku samazinātai lidmašīnu flotei, lai spētu atjaunot regulāros lidojumus, kad šī krīze būs beigusies.

 

Sīkāka informācija šeit

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2020 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.