371 6 724 21 33

Pēc visu nepieciešamo atļauju saņemšanas Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" no 15.jūnija līdz 7.jūlijam plāno atsākt tiešos lidojumus no Rīgas uz deviņiem galamērķiem.

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss norādīja, ka daudzas Eiropas valstis atkal atvērs robežas tūristiem. Cilvēki atsāk plānot vasaras brīvdienas vai tikai īsu ceļojumu pēc ilgāka laika, kad ceļošana nav bijusi iespējama. "Tāpēc dažus no populārākajiem vasaras galamērķiem mēs atveram agrāk, nekā bija plānots".

Viņš arī norādīja, ka nemainīgi "airBaltic" galvenā prioritāte ir pasažieru, darbinieku un sabiedrības drošība un veselība. "Mēs esam ieviesuši stingrus drošības pasākumus, kā arī mūsu lidojumos sekojam atbildīgo iestāžu rekomendācijām. Visiem pasažieriem tiek nodrošināts bezmaksas pamata aprūpes komplekts, kurā ietilpst sejas aizsargmaska un dezinfekcijas salvetes".

  • Pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda ceļojuma noteikumi un lidostu ierobežojumi oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās, kā arī jāņem vērā, ka noteikumi strauji mainās un atšķiras dažādās valstīs.

Šajā periodā no 15 jūnija līdz 7 jūlija "airBaltic" atsāks lidojumus no Rīgas uz Dubrovniku, Rijeku un Splitu Horvātijā, Barselonu Spānijā, Nicu Francijā, Larnaku Kiprā, kā arī uz Romu, Katāniju un Milānu Itālijā.

Jau ziņots, ka "airBaltic" regulāros reisus atsāka 18.maijā. Pašreiz "airBaltic" veic tiešos lidojumus no Rīgas uz Tallinu, Viļņu, Oslo, Frankfurti, Amsterdamu, Helsinkiem, Minheni, Berlīni un Hamburgu. Lidsabiedrība drīzumā atsāks lidojumus arī uz Vīni, Diseldorfu un Parīzi. Turklāt "airBaltic" piedāvā vairākus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2020 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.