371 6 724 21 33

Igaunijas prāmju operators "Tallink Grupp" no 26.jūnija līdz 15.augustam veiks regulāros prāmju reisus jaunā maršrutā - Helsinki-Rīga, informēja "Tallink Grupp" pārstāvji.

Šajā maršrutā kursēs kuģis "Silja Serenade", kurš parasti kursē maršrutā Helsinki - Stokholma. Kuģis no abām galvaspilsētām vasarā kursēs katru otro dienu.

Sākot no 26.jūnija, kuģis katru otro dienu plkst.16 aties no Helsinku "Olympia terminal". Tas pienāks Rīgā nākamās dienas plkst.10.30, un dosies atpakaļceļā uz Helsinkiem plkst.16.30, lai pienāktu galamērķī plkst.11.

Papildus kuģu biļetēm "Tallink" piedāvās klientiem ceļojumu komplektus Rīgā, ieskaitot apmešanos viesnīcā "Tallink Hotel Riga", ieejas biļetes vietējos tūrisma objektos un citus piedāvājumus. Piemēram, "Tallink Hotel Riga" piedāvā izmitināšanas komplektus uz divām, četrām vai vairāk naktīm.

"Tallink Grupp" vadītājs Pāvo Negene norādīja, ka Rīga-Helsinki maršruts "Tallink" nav pilnīgi jauns, jo iepriekšējos gadus ir piedāvājuši īpašos kruīzus starp Helsinkiem un Rīgu, kuri vienmēr guvuši lielu atsaucību Somijas ceļotāju vidū.

Uz kuģa "Silja Serenade" notiek vēl biežāka virsmu tīrīšana un dezinfekcija, ir noteikts apmeklētāju skaita ierobežojums restorānos un bāros, izklaides iespējas notiek pēc cita regulējuma un ir spēkā daudzi citi ierobežojumi. Rūpēs par visu drošību liela uzmanība ir pievērsta pasažieru ērtībām, izklaides, ēdināšanas un atpūtas iespējām.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2020 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.