371 6 724 21 33

Gruzija ļāva ieceļot valstī ar lidojumiem Baltijas valstu, Vācijas un Francijas pilsoņiem

Gruzijas varas iestādes ir nolēmušas ļaut Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Vācijas un Francijas pilsoņiem ieceļot valstī ar lidojumiem

Šo valstu pilsoņi varēs brīvi apmeklēt Gruziju, bet tikai ar gaisa transportu.

Pirms apmeklējuma Gruzijā būs obligāti jāaizpilda īpaša elektroniskā anketa, kurā būs norādīta kontaktinformācija, ceļojuma vēsture pēdējās 14 dienās un norādīts pārvietošanās ceļš Gruzijā.

Gadījumā, ja šo valstu pilsoņi 14 dienas pirms ceļojuma uz Gruziju apmeklēja valstis ar augstu COVID-19 koronavīrusa izplatību, viņiem būs jāveic obligāta divu nedēļu karantīna.

Visi ielidojošie tiks pārbaudīti lidostās, izmantojot termoskriningo pārbaudi, un, ja tiks konstatēta augsta temperatūra, viņiem tiks lūgts veikt  pārbaudi.

Jebkuras valsts pilsoņi var brīvi apmeklēt biznesa vizītes Gruzijā, bet ar nosacījumu nokārtot PCR testus COVID-19 ik pēc 72 stundām.  Šis nosacījums neattiecas uz Francijas, Vācijas Federatīvās Republikas un Baltijas valstu pilsoņiem, ar kuriem Gruzija ir atvērusi gaisa robežu bez jebkādiem nosacījumiem, sacīja Gruzijas valdības vadītāja preses sekretārs.

Kas attiecas uz pārējo Eiropas Savienību, kas iepriekš Gruziju iekļāva koronavīrusu drošo valstu zaļajā sarakstā, bet noteica noteiktus ierobežojumus, šo valstu pilsoņi varēs apmeklēt Gruziju tikai ar nosacījumu, ka izies obligāto 14 dienu karantīnu uz sava rēķina.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2020 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.