371 6 724 21 33

Soloniki

No 13. augusta Latvijas aviokompānija airBaltic palielinās lidojumu biežumu maršrutā Rīga-Atēnas līdz trim reisiem nedēļā, un no 4. septembra sāks jaunus sezonālos reisus no Rīgas uz Salonikiem.  Jauni reisi notiks divas reizes nedēļā ar Airbus A220-300 lidmašīnām.

AirBaltic izpilddirektors Martins Gauss saka: “Mēs esam priecīgi paziņot par vairākām iespējām gaisa savienojumiem starp Latviju un Grieķiju.  Ņemot vērā faktu, ka pēdējās nedēļās ir pieaudzis pieprasījums pēc ceļojumiem uz Grieķiju, mēs esam pielāgojuši savu maršruta karti un palielinājuši lidojumu skaitu uz populāriem ceļojuma galamērķiem.  Tajā pašā laikā mēs turpinām uzraudzīt situāciju un ievērot stingrus drošības pasākumus, lai nodrošinātu darbinieku un pasažieru drošību. "

Kā iepriekš ziņots, airBaltic 6. augustā uzsāks jaunus tiešos sezonas reisus no Rīgas uz Rodas salu Grieķijā.  Lidojumi jaunajā maršrutā tiks veikti divas reizes nedēļā ar Airbus A220-300 lidmašīnām.

Līdz 2020. gada augusta beigām airBaltic savienos Baltiju ar 69 maršrutiem.  Šobrīd AirBaltic veic tiešos lidojumus no Rīgas uz dažādiem biznesa centriem Eiropā un šādiem populāriem brīvdienu reģioniem.

Pasažieru drošība un veselība ir mūsu prioritātes.  Mēs esam ieviesuši stingrus drošības pasākumus un organizējam savus lidojumus pēc atbildīgo iestāžu ieteikumiem.  Visiem airBaltic pasažieriem lidojumu laikā bez maksas tiek piegādāts pamata aizsardzības komplekts, kurā ietilpst sejas maska un dezinfekcijas salvetes.

airBaltic cieši sadarbojas ar atbildīgajām institūcijām, lai uzraudzītu situāciju, un ir elastīga, ja nepieciešams, pielāgojot lidojumu grafiku.  Pasažieriem pirms lidojuma jāpārbauda iebraukšanas nosacījumi un lidostās noteiktie ierobežojumi oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās.  Apstākļi ātri mainās un dažādās valstīs atšķiras, tāpēc vienmēr pārliecinieties, ka esat atjaunināts ar jaunāko informāciju.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2020 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.