371 6 724 21 33

ĒĢIPTE! Hurgada

18.03.2021 Viļņa 8.25 – 12.55 Hurgada.

25.03.2021 Hurgada 13.55 – 18.25 Viļņa.

Cena no 369 EUR par 7 dienām. (cena vienam pieaugušajam par lidojumu ar bagāžu, transfēru un 7 naktis 2* viesnīcā Golden Rose divvietīgā istabā).

Svarīga informācija ceļotājiem Ēģiptē!

Ieceļotājiem jānorāda derīga dzīvības un veselības apdrošināšanas polise. Ieceļojot Ēģiptē nav jāievēro karantīna, bet, uzturoties sabiedriskās vietās, tajā skaitā, sabiedriskajā transportā, ir jālieto sejas masku. Tūristiem nav atļauts pārvietoties starp reģioniem, piemēram, dodoties ceļojumā uz Sarkanās jūras piekrasti, nav atļauts apmeklēt Kairu vai Gīzas piramīdas.

Pasažieriem no sešu gadu vecuma jāveic Covid-19 PCR tests ne vairāk kā 72 stundas pirms ierašanās Ēģiptē (t.i., ja līdz ierašanās Ēģiptes lidostā ir atlikušas vairāk nekā 72 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs). Tūristam jānovērtē laika starpība starp valstīm. Turklāt visiem ceļotājiem (arī bērniem) pirms ierašanās Ēģiptē ir jāaizpilda Valsts veselības kartes veidlapa un ceļojuma apdrošināšana. Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi!

SVARĪGI!

Veicot Covid-19 PCR testu un aizpildot veidlapu, jāizmanto tā paša dokumenta (pases) dati, kas tiks izmantoti tālākai ceļošanai. Atgādinām, ka ceļošanai uz Ēģipti kā ceļošanas dokuments ir derīga tikai pase.

COVID-19 PCR testa nosacījumi: COVID-19 PCR testa rezultātam ir jābūt oriģinālam drukātam dokumentam ar zilo zīmogu un daktera parakstu. Cita veida (formāta) rezultāti netiks pieņemti. Reģistrējoties testam klientam ir jānoskaidro, vai klīnika spēs nodrošināt nepieciešamās prasības.

Testa rezultātam jābūt angļu valodā! Covid-19 PCR testā jābūt norādītai skaidrai un korektai klienta informācijai: vārds, uzvārds, pases numurs, testa datums un laiks, laboratorijas identifikācija un kontaktinformācija, testa parauga ņemšanas metode un negatīvs rezultāts. Jebkurš ar roku rakstīts COVID-19 PCR tests nebūs derīgs.

Klientiem būs jāveic COVID-19 PCR tests lidostā , ja testa rezultāts neatbildīs iepriekš minētajiem punktiem. Lai reģistrētos COVID testam Latvijā, ir izstrādāts vienots tālruņa numurs (8303), uz kuru zvanot jūs varat pieteikties testa veikšanai. Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par testu vai rezultātiem, varat zvanīt uz informatīvo tālruni 8345. Piesakoties testam, norādiet, ka testa rezultāts jums nepieciešams angļu valodā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ar ģimenes ārsta nosūtījumu COVID-19 PCR tests ir bez maksas, bet bez nosūtījuma tiek piemērota maksa.

Lūdzu, pārbaudiet un iesniedziet nepieciešamos ceļošanas dokumentus pirms došanās uz Ēģipti (neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties as savu ceļojuma aģentu, kurš palīdzēs ar dokumentu aizpildīšanu): Ēģiptes Valsts veselības kartes veidlapa, aviokompānijas veselības anketa .


Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2023 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.