371 6 724 21 33

KRĒTA!

Cena no 333.00 EUR par 7 dienām (cena vienam pieaugušajam par lidojumu ar bagāžu, transfēru un 7 naktis 2+* viesnīcā Anna divvietīgā istabā).

Svarīga informācija ceļotājiem Krētā!

Neatkarīgi no ieceļošanas veida, obligāti ir jāuzrāda negatīvs COVID-19 tests, kas veikts vismaz 72 stundas pirms ieceļošanas. Pēc ierašanās septiņas dienas jāpavada pašizolācijā. Ja paredzētais uzturēšanās ilgums Grieķijā ir mazāks par nedēļu, pašizolācijā ir jāpavada visas dienas.

Ieceļošanas brīdī nejaušas atlases kārtībā var tikt veikts ātrais tests (rapid test), un tikai negatīva testa gadījumā tiks dota atļauja turpināt ceļu.

Ieceļojot valstī obligāti jāuzrāda ieceļošanas veidlapa “Passenger Location Form - PLF”, kuru jāaizpilda vismaz 24 stundas pirms ieceļošanas. Veidlapai jābūt izdrukātai vai pieejamai mobilajā ierīcē. Uzrādot PLF veidlapu, tiks pieņemts lēmums par COVID-19 vīrusa noteikšanas testa nepieciešamību. Par šo noteikumu neievērošanu var piemērot naudas sodu 500 EUR apmērā. No 2020. gada 9. novembra visiem, kuri izceļo no Grieķijas, ir obligāti jāaizpilda minētā PFL veidlapa.


Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2021 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.