371 6 724 21 33

Covid-19 noteikumi

STANDARTA NOTEIKUMI - ATGĀDINĀJUMS:

  • COVIDPASS Visām personām pirms ieceļošanas Latvijā jāaizpilda anketa ar apliecinājumu, ka, ierodoties Latvijā, ievēros valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus. E-apliecinājums ir jāaizpilda 48 stundu laikā pirms Latvijas Republikas robežas šķērsošanas, ņemot vērā laika starpību starp valstīm. (Anketa atrodama - www.covidpass.lv)
  • PAŠIZOLĀCIJA *Personām, kuras nav vakcinētas vai izslimojušas, atgriežoties Latvijā jāievēro 10 dienu pašizolācija.
  • COVID TESTS ierodoties Latvijā, gan ar pasažieru pārvadājumiem, gan personisko transportlīdzekli, ir jāuzrāda apliecinājums par negatīvu Covid-19 PCR testu, kas veikts ne ilgāk kā pirms 72 stundām pirms ierašanās Latvijā (izņēmums: bērni līdz 11 gadu vecumam, **cilvēki, kas jau ir izslimojuši ar COVID -19 – nepieciešams uzrādīt ārsta izziņu angļu valodā, ka ir atveseļojusies un nav infekcioza)). Ceļotājam, atgriežoties Latvijā no trešajām valstīm, papildus citām ieceļošanas prasībām ir jāveic obligāta testēšanās Rīgas lidostā.
  • Visiem ceļojuma dokumentiem, apliecinājumiem, sertifikātiem, testa rezultātiem utt. jābūt tikai un vienīgi angļu valodā.
Covid-19 noteikumi
Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2023 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.