371 6 724 21 33

Eiropas čempionāts futbolā

Sākas Eiropas futbola čempionāts.

Grupu posmu saraksts:

11. jūnijs

  • A grupa: Turcija - Itālija (22:00, Roma)

12. jūnijs

  • A grupa: Velsa -Šveice (16:00, Baku)
  • B grupa: Dānija - Somija (19:00, Kopenhāgena)
  • B grupa: Beļģija - Krievija (22:00, Sanktpēterburga)

13. jūnijs

  • D grupa: Anglija - Horvātija (16:00 Londona)
  • C grupa: Austrija - Ziemeļmaķedonija (19:00, Bukareste)
  • C grupa: Nīderlande - Ukraina (22:00, Amsterdama)

14. jūnijs

  • D grupa: Skotija - Čehija (16:00, Glāzgova)
  • E grupa: Polija - Slovākija (19:00, Sanktpēterburga)
  • E grupa: Spānija - Zviedrija (22:00, Sevilla)

15. jūnijs

  • F grupa: Ungārija - Portugālija (19:00, Budapešta)
  • F grupa: Francija - Vācija (22:00, Minhene)

16. jūnijs

  • B grupa: Somija -Krievija (16:00, Sanktpēterburga)
  • A grupa: Turcija - Velsa (19:00, Baku)
  • A grupa: Itālija - Šveice (22:00, Roma)

17. jūnijs

  • C grupa: Ukraina - Ziemeļmaķedonija (16:00, Bukareste)
  • B grupa: Dānija - Beļģija (19:00, Kopenhāgena)
  • C grupa: Nīderlande -t Austrija (22:00, Amsterdama)

18. jūnijs

  • E grupa: Zviedrija - Slovākija (16:00, Sanktpēterburga)
  • D grupa: Horvātija - Čehija (19:00, Glāzgova)
  • D grupa: Anglija - Skotija (22:00, Londona)

19. jūnijs

  • F grupa: Ungārija - Francija (16:00, Budapešta)
  • F grupa: Portugāle - Vācija (19:00 Minhene)
  • E grupa: Spānija - Polija (22:00, Sevilla)

20. jūnijs

  • A grupa: Itālija - Velsa (19:00, Roma)
  • A grupa: Šveice - Turcija (19:00, Baku)

21. jūnijs

  • C grupa: Ziemeļmaķedonija - Nīderlande (19:00, Amsterdama)
  • C grupa: Ukraina - Austrija (19:00, Bukareste)
  • B grupa: Krievija - Dānija (22:00, Kopenhāgena)
  • B grupa: Somija - Beļģija (22:00, Sanktpēterburga)

22. jūnijs

  • D grupa: Čehija - Anglija (22:00, Londona)
  • D grupa: Horvātija - Skotija (plkst. 22:00, Glāzgova)

23. jūnijs

  • E grupa: Slovākija - Spānija (19:00, Sevilla)
  • E grupa: Zviedrija - Polija (19:00, Sanktpēterburga)
  • F grupa: Vācija - Ungārija (22:00, Minhene)
  • F grupa: Portugāle - Francija (22:00, Budapešta)

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2021 TBS.
Рига, ул. Дзирнаву, 91
All Rights Reserved.