371 6 724 21 33

VIP individuālā apkalpošana

„VIP individuālā apkalpošana” jeb VIP serviss ieņem vadošās pozīcijas korporatīvo klientu apkalpošanā. Mēs attaisnojam mūsu klientu pieprasījumu individuāli un inovatīvi.

TBS Transport Business Service piedāvā:

  • informācijas pilnību un uzticamību;
  • uzmanību un katra klienta privātu apkalpošanu;
  • mūsu darbinieku augstāko kvalifikāciju;
  • Jūsu laika un līdzekļu optimizēšanu;
  • diennakts atblasts;
  • elastīgu apmaksas sistēmu.

Informācijas pilnība un uzticamība. Mūsu klienti saņem pilnu informāciju, kas saistīta ar brauciena plānošanu. Jums tiks paziņotas visas nianses. Mēs piedāvāsim optimālāko maršrutu un cenu. Mūsu klientiem ir iespēja saņemt jaunu informāciju par TBS Transport Business Service darbību un attīstību.

Uzmanība un individuāla pieeja katram klientam. Mūsu mērķis veltīt savam klientam īpašu uzmanību no darbinieku puses, un piedāvāt tikai augstas kvalitātes pakalpojumus, ievērojot darījumu brauciena specifiku.

Mūsu darbinieku augstā kvalitāte. Katrs darbinieks apmeklē specializētus kursus un paaugstina savu kvalifikāciju.

Jūsu laika un līdzekļu optimizēšana. Uzņēmumā izstrādāta efektīga atlaižu sistēma, kura ļauj ievērojami samazināt klienta izdevumus darījuma braucieniem. Mēs noslēdzam trīspusīgus līgumus, piesaistot aviosabiedrības, „VIP Serviss” un klientu.

Katram klientam pēc „VIP Serviss” programmas mēs piedāvājam ceļojumu apkalpošanas speciālistu, kas apkalpos tikai Jūs.

Elastīga apmaksas sistēma. Apmaksa tiek veikta pēc jūsu izvēles: ar pārskaitījumu, ar bezskaidras naudas norēķinu vai apmaksa ar kredītkartēm (Eurocard/Mastercard, American Express, Diners Club, Visa).

Ja klients pastāvīgi veic apmaksu ar kredītkarti, varam ievest SOF (Signature on file) sistēmu, kas ļauj noformēt apmaksu bez kartes īpašnieka klātbūtnes.

Katram braucienam sagatavojam pilnu aprakstu par sniegtajiem pakalpojumiem. Jūsu apkalpojošais speciālists sniegs statistikas datus par izmantotajiem tūrisma pakalpojumiem.


Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2022 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.