371 6 724 21 33

28.12.2018, 05:05 Rīga – 07:30 Porto

02.01.2019, 02:10 Porto – 08:15 Rīga

Lidojums 399 EUR (cena par tiešo lidojumu uz Porto turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, ēdināšana, 17 kg nododamā un 6 kg rokas bagāža).

Lidojums+viesnīca 649 EUR (cena par tiešo lidojumu, transferu un 4 naktis 4* viesnīcā Hotel Black Tulip divvietīgā istabā ar brokastīm un vēlā izrakstīšanās 01.01.19 līdz pl. 23:40. Piemaksa par vienvietīgu istabu 120 EUR).

Jūs, protams, varat apskatot tikai brīnišķīgo Portugāles galvaspilsētu Lisabonu, kur viss ir domāts cilvēku ērtībām, vai arī gozējoties Algarves lieliskajās pludmalēs, taču patiesā šīs zemes garša būs izjūtama Porto – pilsētā ar neatkārtojamu vecā un jaunā, tipiskā un pārnacionālā harmoniju.

28.12.2018, Porto pilsētas ekskursija

09:00 no viesnīcas.

Cena: 35 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, portvīna degustācija.

Ekskursijas ilgums ~4 stundas.

Portu vēsturiskais centrs – Ribeira – iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Apskates ekskursija ietvers Aliado Avēniju, pilsētas centrālo ielu, un Sao Bento dzelzceļa staciju, kuras iekštelpu sienas glezno milzīgi portugāļu flīžu zīmējumi. Tuvāk upes malai Ribeirai apskatīsim Sanfransisa baznīcu, kuras altaris, šķiet, ir būvēts no tīŗa zelta, kā arī Portu biržas namu un Portu katedrāli.

Vilanovā de Gaijā, ko ar Portu savieno slavenā Gustava Eifeļa projektētais tilts, būs iespēja ciemoties viena no portvīna pagrabiem un degustēt portvīnu.

29.12.2018, Gimaraeša, Braga, Viana du Koštelu

09:00 no viesnīcas.

Cena: 70 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Gimaraešas Grāfu pilī, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā).

Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Šī ekskursija ved pa vietām, kas nozīmīgas visas Portugāles vēsturē. Gimaraeša ir portugāļu nācijas šūpulis un UNESCO pasaules mantojuma objekts. Gimaraešas pils bija pirmā Portugāles karaļa Dom Afonsu Henrikeša dzimtā vieta. Tās tuvumā atrodas Grāfu pils (15 gs). Pilsētas sirdi iezīmē Oliveiras laukums, kam vārdu devis vairākus simtus gadu sens olīvkoks tā centrā.

Braga ir Portugāles garīgā galvaspilsēta. Bragas katedrālē apglabāti Portugāles pirmā karaļa Afonsu Henrikeša vecāki. Bragas tuvumā atrodas pasaulslavenā Bom Žesus baznīca, uz kuru ved pasakaini greznas itāļu neobaroka stilā izbūvētas kāpnes ar 17 kāpņu laukumiņiem, kurus grezno simboliskas strūklakas un Bībeles tēlu statujas. Viana du Kaštelu atrodas okeāna krastā pie pašas Spānijas robežas. Tās lepnums ir Santalučijas katedrāle, kas atrodas kalnā ar skatu pāri pilsētai un Atlantijas okeāna pludmalēm.

30.12.2018, Douru ielejas ekskursija

09:00 no viesnīcas.

Cena: 75 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Casa de Mateus dārzos un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā).

Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Douru ieleja ir UNESCO pasaules mantojuma objekts, tās ainaviskuma un vēsturiskās nozīmes dēļ. Ekskursijā baudīsim skaistus skatus uz upi, kas vijas cauri vīnogulāju terasēm.

Apskatīsim Amaranti, kas ir mazs, jauks ciematiņš ar skatu uz upi. Ekskursijā iegriezīsimies Vilarealā, kur atrodas greznā Kasa de Mateuš - muiža ar dārziem, kur savas vasaras brīvdienas mēdza pavadīt Portugāles karaliskās ģimenes. Tā būvēta 18. gadsimta sākumā un to ieskauj dārzi baroka stilā. Peso da Reguā atkal sastapsimies ar Douru raksturīgo kultūrainavu, kur vīnogulāju terases pakāpeniski nolaižas līdz upes malai.

31.12.2018, Ekskursija uz Kuimbru

09:00 no viesnīcas.

Cena: 75 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Kuimbras universitātē un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā).

Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Pilnas dienas ekskursiju iesāksim ar Busaku Nacionālā parka apmeklējumu, kas ir mājvieta ap 700 dažādu augu sugām no visas pasaules un kas pazīstams kā slavenākais Portugāles parks. Tā centrā atrodas manuelīnu stilā būvētā bijusī karaliskā vasaras rezidence, kurā tagad izvietojusies luksus viesnīca. 

Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Kuimbru – vienu no vecākajām universitātes pilsētām Eiropā. Kuimbrā apskatīsim universitāti un pilsētas centru ar galvenajiem apskates objektiem - veco katedrāli un Santa Kružas klosteri. 

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2018 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.