371 6 724 21 33

29.12.2018, 06:00 Rīga – 10:00 Funšala

02.01.2019, 20:00 Funšala – 03:20 Rīga

Lidojums 599 EUR (cena par tiešo lidojumu uz Funšalu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, siltā ēdināšana, 10 kg nododamā un 5 kg rokas bagāža).

Lidojums+viesnīca 999 EUR (cena par tiešo lidojumu, transferu un 4 naktis 3* viesnīcā Orca Praia divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 180 EUR. Jaunā gada vakariņas 31.12. iekļautas cenā (dzērieni par papildu maksu).

Madeirā Ziemassvētkus un Jauno gadu sāk gaidīt jau no decembra pašām pirmajām dienām. Svētku gaidīšana ietver ne tikai krāšņi izdekorētas Funšalas un citu Madeiras pilsētu ielas, bet arī virkni dažādu pasākumu, kas mēneša laikā notiek baznīcās, ielās un laukumos un kuros plaši tiek atspoguļota salas etnogrāfija, kultūra, māksla un reliģiskā piederība.

Svētku kulminācija ir Jaungada nakts, kad dažādās Funšalas vietās notiek svētku salūts – lielākais salūts pasaulē. 2006. gadā tas iekļauts Ginesa rekordu grāmatā ar astoņu minūšu ilgu krāšņu un dažādu uguņošanu, kas pulcina tūristus no visas pasaules.

29.12.2018, Funšala, Pico dos Barcelos un Monte

10:00 no lidostas.

Cena: 65 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļete botāniskajā dārzā un pusdienas.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Ekskursijas laikā apskatīsim Zemnieku tirgu ar milzīgu vietējo dārzeņu, augļu un svaigi ķertu zivju bagātību. Dosimies arī uz Botānisko dārzu, kas lepojās ar plašu koku, krūmu un ziedu kolekciju. Ekskursijas turpinājumā dosimies uz nelielo ciematiņu Monte, kas atrodas kalnos, kuri ieskauj Funšalu un kas pazīstama ar unikālo vietējo transporta līdzekli – Tobbogan – kas līdzīgs ragavām. Apskatīsim draudzes baznīcu un vietējos publiskos dārzus. Pēc tam dosimies uz Pico dos Barcelos – skatu laukumu, no kura paveras brīnišķīga ainava pār Funšalu.

30.12.2018, Ekskursija uz Portu Moniž

09:00 no viesnīcas.

Cena: 65 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Ekskursijas sākumā apstāsimies dažos interesantos skatu punktos, piem. Piku da Torre, no kurienes paveras lielisks skats pāri Kamara de Lobuš – mazam zvejnieku ciematam, kas pazīstams arī kā Sera Vinstona Čercila ciemats. Apstāsimies arī pie Kabu Žirau – otrās augstākās jūras klints pasaulē. Nākamā pieturas vieta būs Ribeirā Bravā – jaukā ciematā salas dienvidrietumos, lai apmeklētu nelielu brīnišķīgu baznīcu. Ceļš turpināsies uz Enkumeadas kalnu pāreju, lai iemūžinātu plašos skatus pāri salas dienvidiem un ziemeļiem. Sao Vicentē – municipalitātē salas ziemeļos – nonāksim, braucot garām dažiem skaistiem ūdenskritumiem. Šeit apskatīsim nelielu ciematu Portu Moniž, kas liekas no kalniem ieripojis jūrā un slavens ar saviem dabiskajiem peldbaseiniem. Funšalā atgriezīsimies šķērsojot vienīgo salas plato – Paul da Serra.

31.12.2018, Ekskursija uz Santanu un Mačiku

09:00 no viesnīcas.

Cena: 65 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Pilnas dienas ekskursijas laikā apmeklēsim salas ziemeļu ciematus Santanu, kuras akmens māju trīsstūrainie jumti klāti ar Madeirai raksturīgo jumta klājumu – niedrēm un Mačiku – pirmo vietu, kur salā ieradās portugāļu jūrasbraucēji. Apkārt ciematiem salas ziemeļos plešas lauru koku meži, kas iekļauti UNESCO pasaules vērtīgāko dabas objektu sarakstā. 

01.01.2019, Ekskursija pa Levadām

14:00 no viesnīcas.

Cena: 30 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi.

Ekskursijas ilgums ~4 stundas.

Šī pus dienas ekskursija tiks veltīta pastaigai gar Serras do Faial levadu – irrigācijas kanālu jeb akveduktu, kas ir vairāk nekā 100 gadus vecs. Mūsu ceļš sāksies Paradīzes ielejā un noslēgsies Ročau. Pa ceļam vērosim koptas kalnu terases un brīnišķīgus dārzus, kā arī plašus skatus pāri Kamačas ciematam. Pastaigas ilgums apm. 2,5 stundas, bet tās garums apm. 5.5 km.

02.01.2019, Dienvidrietumu krasta ekskursija

09:00 no viesnīcas.

Cena: 65 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Lauksaimnieciskās izglītošanas saimniecībā un pusdienas.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Pirmā mūsu pieturas vieta būs mazpilsēta Ponta du Sol, kuras nosaukums cēlies no klints škautnes, kas iestiepjas okeānā un atstaro saules starus. Nākamajā pieturas punktā Madalena du Mar, būs iespēja apskatīt banānu plantāciju. Tālāk sekos Prazers, kur apmeklēsim Lauksaimnieciskās izglītošanas saimniecību ar tās garšvielu dārziem, tīrumiem un eksotisko dzīvnieku daudzveidību.  Salas tālākajā rietumu punktā Ponta du Pargu apstāsimies aplūkot bāku un pasakainu panorāmu uz zvejnieku ciematiem Žardim du Mar un Paul du Mar, kas paveras skatienam no šīs vietas.  Mūsu pēdējais pieturas punkts ir Kaļetas municipalitāte, kur būs iespēja aplūkot cukurniedru dzirnavas.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2018 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.