371 6 724 21 33

18.04.2019, Rīga 02:15 - 05:00 Vitorija

22.04.2019, Vitorija 14:45 - 19:25 Rīga

Lidojums 339 EUR (cena par tiešo lidojumu uz Vitoriju turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkodas, 17 kg nododamā un 6 kg rokas bagāža).

Lidojums+viesnīca 649 EUR (Cena par tiešo lidojumu, transferu un 4 naktis 4* viesnīcā NH Hotel Canciller Ayala Vitoria divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 170 EUR. Brokastis iebraukšanas rītā 18.aprīlī iekļautas).

Vitorija - Gasteis jeb īsāk sakot Vitorija ir faktiskā Basku zemes galvaspilsēta (lai gan nav oficiāli nominēta). Tā atrodas Spānijas ziemeļos, Basku zemes dienvidos un nepilnu 200km attālumā no Francijas robežas.

Pateicoties neskartajam viduslaiku pilsētas izkārtojumam, 1996.gadā vecpilsētai tika piešķirts Monumentālā kompleksa statuss. Tā saņēmusi arī trīs ES balvas par kultūras mantojuma saglabāšanu (Europa Nostra).

Vitorija ir ne tikai izejas punkts ekskursijām pa slaveno Riohas vīna reģionu un uz citām, iespējams, plašāk zināmām pilsētām Bilbao un San Sebastjanu. Pati pilsēta pēdējos gadus nemainīgi ierindojas to Spānijas pilsētu vidū, kur ir visaugstākais dzīves un viszemākais bezdarba līmenis. Vitorija bija pirmā Spānijas pilsēta, kurai 2012. gadā tika piešķirts Eiropas Zaļās galvaspilsētas tituls. Tā pēc aptaujām atzīta par piekto labāko pilsētu Spānijā, kur dzīvot.

18.04.2019, Vitorijas pilsētas ekskursija

09:30 no viesnīcas.

Cena: Ekskursija dāvanā visiem, kas iegādājas ceļojuma komplektu līdz 15.oktobrim!

Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Vitorijas katedrālē un tornī.

Ekskursijas ilgums~ 4 stundas.

Pirmo divu ekskursijas stundu laikā ar kājām izstaigāsim Vitorijas pilsētas vēsturisko centru. Vispirms apskatīsim pilsētas centrālo – Spānijas laukumu ar tā neoklasicisma manierē būvētajām ēkām un pilsētas domi. Pilsētas vecākajā kvartālā apskatīsim Kāršu muzeju ( Museo Furnier), dažas Renesanses stilā būvētas pilis un gotisko San Migela baznīcu, kas veltīta Vitorijas svētajam aizbildnim.

Dodoties tālāk cauri Baltās Jaunavas laukumam, šķērsosim vietu, kur pilsēta paplašinājās 19. gadsimtā un iegriezīsimies Jaunajā katedrālē. Ceļš turpināsies pa Paseio de la Senda, kur varēsim redzēt daudz ievērības cienīga – t. sk. 1821. gadā izveidoto Floridas parku, kā arī Zuluetas un Ajuria Enea pilis.

Ekskursijas pēdējo pusotru stundu pavadīsim, apskatot Vitorijas Katedrāli un tās torni.

19.04.2019, Sāls ieleja un Alavas rietumu ciemati

09:30 no viesnīcas.

Cena: 75 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa sāls raktuvēs, pusdienas (vīns, ūdens, kafija iekļauts).

Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Ekskursijas laikā apmeklēsim Ananas Sāls ieleju, kas ir viena no iespaidīgākajām un vislabāk saglabātajām šāda tipa ainavām Eiropā. Ielejas vērtība ir nevien tās unikālajā arhitektūrā, 6500 gadus garajā dokumentētajā vēsturē, ģeoloģiskajā raksturojumā vai godalgotajā bioloģiskajā daudzveidībā, bet visu šo aspektu vienotībā un harmonijā. Starp aprīli un oktobri Sāls ielejas apmeklējums iekļauj arī iespēju baudīt Sāls spa ārstnieciskos efektus, kas palīdz roku un kāju sāpju mazināšanai.

Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Villananes mazpilsētu, kas senāk bija saistīta ar Valdegoviju. Villananes nomalē joprojām zaļo ozols, zem kura tika izlemti reģiona iedzīvotājiem svarīgākie jautājumi.

Pēc pusdienām dosimies uz Quejanas vēsturisko pieminekļu kompleksu, kur 11. gs. bija mājas vienam no visas provinces slavenākajām personībām - Pedro Lopesam de Aijalam, kurš bija dzejnieks, četru karaļu hronists un padomnieks, diplomāts, karavīrs un Renesanses pionieris.

20.04.2019, Riohas vīna tūre

09:00 no viesnīcas.

Cena: 100 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, vīna tūre Marķīza de Riskāla un "Baigorri winery" vīna darītavās un vīnu degustācija, pusdienas ( ūdens, kafija un vīns iekļauts). Ysios darītavu apmeklēsim uz fotopauzi no ārpuses.

Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas.

Ekskursijas ievaddaļā dosimies uz mazpilsētu Laguardia, kas ievērojama ar to, ka būdama izejas punkts vīna reģiona izpētei, tā ir interesanta pati par sevi, jo praktiski nav mainījusies no 13. gadsimta, kad to ieskāva augsti aizsargmūri ar četriem vārtiem. Tā tiek uzskatīta par vienu no 44 visskaistākajām Spānijas mazpilsētām. Zem katras mājas šeit atrodas vīna pagrabs un pa pazemes ejām, kas tos savieno, var izstaigāt praktiski visu pilsētu.

Pēc tam dosimies apskatīt gan veco, gan jauno Marķīza de Riskāla vīna darītavu, kuras arhitektonisko veidolu darinājis Gugenheima muzeja autors – kanādiešu arhitekts Frenks Gerijs un pilnībā to integrējis apkārtējā vidē. Šet degustēsim vietējā ražojuma vīnus.

Pēc pusdienām apmeklēsim Ysios vīna darītavu – vienīgo vīna darītavu, ko projektējis pasaulslavenais arhitekts Santjago Kalatrava. Tā atrodas Kantabrijas kalnu grēdas piekājē un pilnībā integrēta apkārtējā ainavā. Vīna darītava degustācijai piedāvās kādu no Riohas apgabala labākajiem vīniem.

21.04.2019, Bilbao pilsētas ekskursija

09:00 no viesnīcas.

Cena: 77 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļetes Biskajas piekartilta liftā un pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts).

Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas.

Ekskursijas sākumā ar kājām dosimies apskatīt Bilbao vecpilsētas slavenākos apskates objektus: teātri, Santjago katedrāli, San Nikolasa baznīcu un mazās ieliņas.Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Gugenheima Modernās mākslas muzeju, kura uzbūvēšana pilnībā mainīja pilsētas dzīvi. Pa ceļam apskatīsim Izozaki torņus, Zuri Zubi tiltu, Iberdrolas torni un citas arhitektūras pērles. Ekskursijas laikā Gugenheima Mākslas muzeju, kas pats par sevi ir modernās arhitektūras šedevrs, apskatīsim no ārpuses.

Pēc pusdienām dosimies uz vienu no Bilbao piepilsētām Gečo, kur atrodas UNESCO cilvēces vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautais Biskajas piekartilts, kas ir pirmais un vienīgais šāda veida tilts, kurš vēl darbojas. 50 m augstajos tilta pilonos ir ierīkoti lifti tiem viesiem, kuri vēlas redzēt elpu aizraujošu panorāmu uz ostu un Abras līci.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2019 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.