371 6 724 21 33

22.06.2019 Rīga 05.45 - 07.05 Pula

25.06.2019 Bastija Pula 21.25 - 00.45 Rīga

Lidojums – 369 EUR

Cena par tiešo lidojumu uz Pulu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, bagāža (17 kg nododamā un 8 kg rokas)

Lidojums + Viesnīca – 669 EUR

Cena par tiešo lidojumu, transferu un 3 naktis 3* viesnīcā Hotel Materada Plava Laguna divvietīgā istabā ar brokastīm'un vakariņām (dzērieni iekļauti!). Piemaksa par vienvietīgu istabu 70 EUR.

Pašos Horvātijas ziemeļrietumos siltie Adrijas jūras ūdeņi apskalo lielāko šīs valsts pussalu – Istriju. Tās veidols atgādina sirdi, kas pilnībā atbilst ceļotāju viedoklim, jo viegli ir iemīlēt priežu un lapu kokiem klāto Horvātijas nostūri, kam raksturīga mierīga un relaksējoša atmosfēra un kas valdzina gan eko tūrisma fanus gan tos, kas atvaļinājumu pavada kādā no piekrastes kūrortiem. Istrijas pussalas lielākās pilsētas un pazīstamākie kūrorti ir Pula, Poreča un Rovinji. Pavisam netālu no Pulas atrodas Brijuni Nacionālais parks -14 Adrijas jūras salu arhipelāgs – īsta dienvidu paradīze.

22.06.2019 Porečas pilsētas ekskursija

Porečas pilsētas ekskursija

10:00 no viesnīcas

Transfērs no Porečas uz viesnīcu

Cena: 30 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Porečas bazilikā

Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas

Pa Porečas pilsētas centru gida pavadībā dosimies kājām. Apskatīsim vecpilsētu , kurā ir daudz interesantu ēku un senatnīgu piļu, kas piederēja bagātajām ģimenēm. Dosimies pa Porečas galveno ielu, kur pievērsīsim uzmanību 15.gs. būvētajai Cukato pilij, kurā tagad izvietojusies mākslas darbu galerija, 13.gs. uzceltajai Romāņu mājai, Marafora laukumam, kur senāk atradās forums, bet tagad norisinās visaktīvākā Porečas naktsdzīve. Apskatīsim arī antīko Lielā tempļa un Neptūna tempļa fragmentus, kas saglabājušie līdz mūsdienām, Istrijas Padomes ēku, kas 13. gadsimtā bija Franciskāņu baznīca, kā arī 1997. gadā UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā iekļauto Eufrazijas bazilikas kompleksu. Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvs laiks pilsētas centrā.

24.06.2019 Ekskursija uz Brijuni Nacionālo parku

Ekskursija uz Brijuni Nacionālo parku

08.50 no viesnīcas

17:30 Izbraukšana ar kuģīti uz Fažanu

~18:30 Atgriešanās viesnīcā

Ekskursijas ilgums ~10,5 stundas

Cena: 90 EUR

Cenā iekļauts: transfērs, kuģīša biļetes pārbraucienam no Fažanas uz Brijuni un atpakaļ (ieejas maksa), krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (viens dzēriens iekļauts)

ENo viesnīcas dosimies uz Fažanu - mazpilsētu no kuras ostas atiet kuģītis uz Brijuni Nacionālo parku. 10:00 Kuģītis uz Brijuni Veļi Ekskursijas pirmajā daļā dosimies gida vadītā ekskursijā, kuras laikā apskatīsim Veļi Briuni salas endēmiskos augus, Vidusjūras makijas krūmus, pļavas, kurās brīvi ganās brieži un mufloni. Nozīmīgākos arheoloģiskos atradumus, kuri atrodas ārpus salas centra, - piem. 1. gs. romiešu ciemata izrakumus var apskatīt aizbraucot līdz tiem ar tūristu vilcieniņu. Interesants ir arī safari parks ar zebrām, Somālijas aitām, kamieļiem, lamām un ziloni. Salā atrodami vairāki dinozauru pēdu nospiedumi.

Ekskursijā iekļauti arī arheoloģiskā muzeja apmeklējums, kas izvietots 16. gs. Venēciešu pilī, nelielā 15. gs. Sv. Hermaņa gotiskā baznīca, kura ir mājvieta fresku reprodukcijām un kirilicas jeb glagolīta rakstu pieminekļiem, dabaszinātņu kolekcijas un izstādes „Tito Brijuni salās” apskate.

Pēc pusdienām vietējā restorānā tiks dots brīvs laiks.

25.06.2019 Motovuna un Pula

Motovuna un Pula

10.00 no viesnīcas

19:00 izbraukšana no Pulas uz lidostu

Ekskursijas ilgums ~9 stundas

Cena: 70 EUR

Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Motovunā un Pulas amfiteātrī, pusdienas (glāze vīna iekļauts)

Ekskursijas pirmajā daļā ar autobusu dosimies Istrijas pussalas vidienē, kur atrodas Motovuna – 12./13. gs. uzbūvētā pilsēta – cietoksnis, kas atrodas augsta kalna virsotnē. Lielāko daļu Motovunas centru veido ēkas, kas būvētas vairākus gadsimtus atpakaļ, kad pussalu apdzīvojošie illirieši, barbaru uzbrukumu dēļ, bija spiesti pamest piekrasti un doties dziļāk sauszemē. Motovunas apkārtnē plešas lauksaimniecībā izmantojamās zemes un vīna dārzi. Netālu atrodas Motovunas mežs, kurā ievāc bagātīgu melno un Istrijas balto trifeļu ražu – tām oktobrī veltīts īpašs Trifeļu festivāls. Motovunā apskatīsim ievērības cienīgākās vietas un tiks dots arī brīvs laiks.

Pēc Motovunas dosimies uz Pulu, kur vispirms pusdienosim restorānā, bet pēc tam paredzēta pilsētas ievērojamāko vietu apskate, ieskatot slaveno Pulas Arēnu jeb Romiešu amfiteātri. Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvs laiks.

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2019 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.