371 6 724 21 33

28.12.2019 Rīga 07.50 - 11.30 Seviļa

01.01.2020 Seviļa 21.25 - 02.45 Rīga

Lidojums – 369 EUR (cena par tiešo lidojumu; Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža)

Lidojums + Viesnīca – 749 EUR (transfers, 4 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm Catalonia Giralda 4* viesnīcā, grupas vadītāja pakalpojumi, Jaunā gada ballīte viesnīcā). Piemaksa par vienvietīgu istabu 190 EUR)

Vai gribat apskatīt vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām, kur nelielā teritorijā atrodama viduslaiku arhitektūras un mākslas kvintesence? Vai gribat sajust tūkstošiem apelsīnu koku ziedu smaržu noslēpumainos valdnieka pils dārzos, staigāt pa to pašu šauro, līkumoto ieliņu bruģi, kur, kaislīgai flamenko mūzikai skanot fonā, savulaik pie iemīļotā toreadora zagās Karmena vai saskandināt glāzi lieliska Andalūzijas sarkanvīna ar Donu Kihotu, Kolumbu vai Sevantesu, plānojot ceļojumus šķitumā vai īstenībā? Tad paviesojieties Seviļā – vienā no galvenajiem Spāniju apmeklējošo tūristu galamērķiem un iegūsiet neaizmirstamu Jūsu dzīves atmiņu lappusi!


Ekskursiju programma pēc izvēles Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

Seviļas pilsētas ekskursija 28. decembris 13:00 no viesnīcas

Seviļas pilsētas ekskursija

Ekskursijas laikā apskatīsim ievērojamākos Seviļas pilsētas arhitektūras objektus – galvenokārt Vecpilsētu, kurā atrodas vairākas UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautas celtnes. Gids mums parādīs Seviļas universitāti, veco Tabakas fabriku, kurā savulaik strādāja Karmena, San Telmo pili, Zelta torni, Izabelas II tiltu, Makarenas baziliku, Spanijas laukumu un Ibero –Amerikas ekspozīcijas teritoriju. Tomēr lielākā vērība šīs 4 stundu ekskursijas laikā tiks pievērsta pasaulslavenajai Seviļas katedrālei.

Atgriešanās viesnīcā ~ 17:00 stundas

Cena: 40 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi un ieejas maksa Seviļas katedrālē

Ekskursija uz Kordovu 29. decembris 09:00 no viesnīcas

Ekskursija uz Kordovu

Pilnas dienas ekskursijas laikā apmeklēsim vienu no ievērojamākajiem kultūras, ekonomikas un politiskajiem centriem Eiropā 10./11. gs. – Kordovu. Kordovā apskatīsim otru lielāko Vecpilsētu mūsu kontinentā un lielāko pilsētas teritoriju pasaulē, kas iekļauta UNESCO pasaules vēstures mantojuma sarakstā. Pilsētas apskate vainagosies ar Kordovas Lielās mošejas – katedrāles apmeklējumu.

Atgriešanās viesnīcā ~ 18:30 stundas

Cena: 80 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša pavadošā gida un Kordovas vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Lielajā mošejā – katedrālē un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts)

Flamenko šovs 29. decembris 21:00 no viesnīcas

Seviļas pilsētas ekskursija

21:30 -23:00 flamenko priekšnesums Flamenko priekšnesums notiks atjaunotā nolikavā, kas piedāvā ap 500m2 plašas telpas, kurā izvietota skatuve, tipisks Andalūzijas vīna pagrabs un galdi ar pilnu bāra un restorāna servisu. Apakšējā stāvā atrodas neliela skatuve, restorāns un bārs. Augšējā daļa ietver teātra tipa izvietojumu ar sēdvietām un galdiņiem, no kuriem paveras lieliska iespēja vērot priekšnesumus un klausīties mūziku. El Palacio Andaluz par saviem priekšnesumiem, kas aptver plaša spektra flamenko stilus ir ieguvis neskaitāmas nacionālās un starptautiskās balvas. Pamatstāvā atrodas “Vīna pagraba muzejs” ar tajā iekļauto izstādi “Andalūziešu flamenko muzejs un māksla”. Tie, kuri apmeklē flamenko priekšnesumus, izstādi var apmeklēt bez maksas.

Atgriešanās viesnīcā ~ 23:30 stundas

NB! Svētku tērps nav nepieciešams.

Cena: 50 EUR

Cenā iekļauts: transports, flamenco priekšnesums, viens dzēriens

Ekskursija uz Granadu 30. decembris 08:00 no viesnīcas

Seviļas pilsētas ekskursija

Pilnas dienas ekskursijas laikā viesosimies Granadā – pilsētā Andalūzijā, kas iekļauta Spānijas apceļotāju obligāti apskatāmo objektu sarakstā. Vispirms vietējā gida pavadībā apskatīsim Granadas pilsētas ievērojamākās vietas, bet pēc pusdienām viesosimies 14. gs. arābu pils un cietokšņa kompleksā Alhambrā.

Atgriešanās viesnīcā ~ 19:30

NB! Atkarībā no Alhambras gida pieejamības, ekskursijas daļas var tikt mainītas vietām

Cena: 100 EUR

Cenā iekļauts: transports, pavadošā angliski runājošā gida, Granadas pilsētas angliski runājošā gida un oficiālā Alhambras angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Alhambrā un pusdienas.

Ekskursija uz Rondu 31. decembris 09:00 no viesnīcas

Seviļas pilsētas ekskursija

Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies uz Rondu – pilsētu Malagas provincē, kas lepojas ar savu atrašanās vietu Serrania de Ronda kalnu grēdas vidū, stāvas aizas abās malās. Ekskursijas pirmajā daļā apmeklēsim Spānijas vecāko vēršu cīņas arēnu Plaza de toros de Ronda , kā arī Vecpilsētu Pēc pusdienām tiks dots brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā ~ 18:00

Cena: 70 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida un Rondas pilsētas angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Plaza de toros de Ronda un pusdienas (glāze ūdens un vīna iekļauts)

01. janvāris plkst. 19:00 transfers no viesnīcas uz lidostu

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu! Programmā iespējamas izmaiņas!

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2019 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.