371 6 724 21 33

10.04.2020: Rīga 05:40 06:40 Haugesunda

13.04.2020: Haugesunda 12:30 15:10 Rīga

 

Tiešais lidojums Rīga – Haugesunda - Rīga

Cena: 169 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 5 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža)

 

Tiešais lidojums + Clarion Collection Hotel Amanda 4* viesnīca

Cena: 399 EUR (transfers, 3 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm un vakariņām, pēcpusdienas kafiju ar kūku un grupas vadītāja pakalpojumi)

 

Haugesunda ir samērā jauna pilsēta, tā atrodas iespaidīgu Norvēģijas ainavu vidū, ar augstiem kalniem, dziļiem fjordiem un brīnišķīgiem ūdenskritumiem. Haugesunda ir izejas punkts tiem, kuri vēlas izbaudīt ziemeļu valdzinājumu pastaigu takās un Nacionālajos parkos vai arī uzzināt vairāk par vēsturiski bagāto novadu, kur dzimuši un valdījuši senie vikingu karaļi. Galvenais te ir neskartās dabas varenība, kas žurnālu “National Geographic Traveller” licis nosaukt Norvēģijas fjordus par pasaules labāko galamērķi.

 

Ekskursiju programma pēc izvēles

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

Haugesunda, Skudeneshavna un Nordvegenas vēstures centrs

Valensijas pilsētas ekskursija

10. aprīlī 09:00 no viesnīcas

Gida pavadībā veiksim stundu garu ekskursiju Haugesundā, lai apska- tītu ievērības cienīgākās pilsētas vietas. Pēc tam ar autobusu dosimies uz Skudeneshavnu, kas tiek dēvēta par Norvēģijas Vasaras pilsētu. Tā izveidojusies 19. gadsimta sākumā, pateicoties aktīvai siļķu zvejai. Ne- lielas pastaigas laikā izstaigāsim skaisto, balto mājiņu ciematu. Pēc pus- dienām dosimies uz vienu no brīnišķīgākajām Norvēģijas pludmalēm Åkrasandenu, kur īsas apstāšanās laikā varēsim izbaudīt Ziemeļjūras burvību. Tālāk dosimies uz Nordvegenas vēstures centru, kur uzzināsim šī reģiona vēstures līčločus. Haugesundas pilsēta sevi dēvē par Homeland of the Viking Kings ( Vikingu karaļu mājvietu) un šajā vēstures centrā arī izzināsim interesantus faktus, kas saistīti ar vikingu pirmajiem karaļiem. Ekskursijas ilgums ~ 7,5 stundas.

Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 15 personas!

Cena: 150 EUR

Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, transports, ieejas maksa Vēstures centrā, pusdienu zupa ( ūdens, tēja vai kafija iekļauti)

Ekskursija uz Nedstrandu un Himakana pārgājiens

Valensijas Mākslas un Zinātnes pilsētas apmeklējums

11. aprīlis 09:00 no viesnīcas

Pēc ierašanās Nedstrandas pussalā, kas izveidojusies Nedstranda un Vinda fjordu saplūšanas vietā, varēs izvēlēties kādu no diviem aktīvās atpūtas veidiem:

1. trīs stundu garu pārgājienu uz Himakana virsotni, no kuras paveras brīnišķīgi skati uz Nedstrand ciematu, jūru un apkārtējiem fjordiem. Ceļš ved caur mežu, atklātu lauku un nedaudz purvainu apkārtni, ir arī stāvāki kāpumi. To var pielīdzināt vidējas grūtības pakāpes līme- nim. Pēdējos gados Himakana virsotne strauji iekaro savu vietu po- pularitātes reitingos un ir iecienītākā vieta pašbilžu uzņemšanai. Ir
vērts izmēģināt šo pārgājienu, jo no tā paveras iespaidīgi skati! Ne velti to sauc par mazo Trolltungu!

2. 4 km garu pastaigu Tveitu mežā ar iespēju aplūkot plašo apkārtni no skatu laukuma „Ērgļa ligzda” .

Pēc pusdienām, kuras ieturēsim vietējā kafejnīcā, dosimies uz nelielu fjordu ciematu Nedstrand Centrum, kur ie- griezīsimies vietējā muzejā un pastaigāsimies pa molu. Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 15 personas!

Cena: 135 EUR

Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, transports, ieejas maksa muzejā, pusdienu zupa ( ūdens, tēja vai kafija iekļauti)

Ekskursija uz ÅkraFjorden un Langfoss ūdenskritumu

Paeljas gatavošanas meistarklase

12. aprīlis 09:00 no viesnīcas

Pēc pāris stundu gara brauciena autobusā, ieradīsimies pie ie- spaidīgā Langfosa ūdenskrituma. Tas ir piektais augstākais ūdenskritums Norvēģijā (612 m) un CNN to nosaucis par pasaulē skaistāko.

Pusdienas ieturēsim Eljarvik Gard fermā. No tās teritorijas pave- ras skaisti skati uz Langfosa ūdenskritumu un ir dzirdama tā rī- boņa. Pēc tam dosimies stundu garā braucienā ar kuģīti, lai ap- skatītu šī reģiona fjordus. Ekskursijas noslēgumā viesosimies Oddas pilsētā, kurā apskatīsim tās ievērības cienīgākās vietas.
Ekskursijas ilgums ~9 stundas.

Minimālais viesu skaits, lai ekskursija tiktu organizēta - 15 personas!

Cena: 165 EUR

Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, transports, izbrauciens ar kuģīti pa fjordiem (1h) un pusdienas (reģionam raksturīgo ēdienu un dzērienu bufete, ūdens, kafija vai tēja iekļauti)

13. aprīlis plkst. 10:15 transfers no viesnīcas uz lidostu

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!

Programmā iespējamas izmaiņas, sekojiet jaunumiem mūsu mājas lapā!

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2020 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.