371 6 724 21 33

10.04.2020 Rīga 11.40 - 14.15 Katānija

14.04.2020 Katānija 14.00 - 18.30 Rīga

Tiešais lidojums Rīga – Katānija - Rīga – 399 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 5 kg rokas bagāža un 10 kg reģistrētā bagāža)

Tiešais lidojums + Hotel Nettuno 4* viesnīca – 689 EUR (transfers, 4 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm un grupas vadītāja pakalpojumi)

Atpūšoties Sicīlijas brīnišķīgajās pludmalēs un izbaudot vislabāko klimatu Eiropā, vērojot pasakaino ainavu ar vīnogulāju dārziem, kviešu druvām vai apelsīnu un olīvu birzīm, apbrīnojot varenu kalnu grēdas ar Eiropas augstāko un pasaules aktīvāko vulkānu Etnu tajā skaitā, kā arī iepazīstot ārkārtīgi bagātīgos Sicīlijas vēstures, mākslas un arhitektūras pieminekļus, aizmirstas, ka sala daudzu prātos saistās tikai ar organizētās noziedzības – mafijas dzimteni

 

Ekskursiju programma pēc izvēles

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

Katānijas pilsēta un Ciklopu rivjēra
11. aprīlī 09:00 no viesnīcas

Seviļas pilsētas ekskursija

Ekskursijas laikā apskatīsim pilsētas vēsturisko centru, kas pateico- ties dažādu arhitektūras ietekmju apvienojumam un baroka celtņu pārpilnībai iekļauts UNESCO Pasaules vēsturiskā mantojuma sarak- stā. Pēc tam dosimies gar Jonijas jūras krastu, t.s. Ciklopu Rivjēru uz Ačireāli. Ceļš vedīs gar gleznainiem zvejnieku ciematiem un apstāsi- mies Ačireālē – lielākajā piejūras reģiona pilsētā, kas atrodas uz klin- šainas terases, ar skatu pāri jūras plašumiem. Pilsētā apskatīsim ba- roka celtnes, kas izgrezno pilsētas centrālo daļu, t.sk. Katedrāli un Domes ēku. Ekskursijas ilgums ~ 6 stundas

Cena: 60 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts)

Etnas vulkāns un Taormina
12. aprīlis 09:00 no viesnīcas

Ekskursija uz Kordovu

Pilnas dienas ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Etnas vulkāna dienvidu nogāzi un Crateri Silvestri rajonu 1800m virs jūras lī- meņa. Šeit varēs vērot pēdējo 20 gadu laikā notikušo izvirdumu sekas – lavas laukus. No Silvestri krātera trošu dzelzceļš un 4x4 minibuss mūs uzvedīs līdz vulkāna krāterim, kur gida pavadībā to varēsim apskatīt. Ekskursijas otrajā daļā kājām izstaigāsim Taorminas pilsētu, kur tiks dots arī brīvais laiks.
Ekskursijas ilgums ~9 stundas.

Cena: 150 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete trošu vagoniņam un 4x4 minibuss Etnā, tipiskas sicīliešu pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts)

Ekskursija uz Noto un Sirakūzu
13. aprīlis 09:00 no viesnīcas

Seviļas pilsētas ekskursija

Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Sirakūzu, kur galvenie ap- skates objekti būs – Vecpilsēta, kas atrodas uz nelielās Ortidžijas salas un ar pārējo pilsētu savienota trīs tiltiem, kā arī arheolo- ģiskā zona, kuras galveno dominanti veido grieķu teātris un ro- miešu amfiteātris. Ielūkosimies slavenajā grotā, kas saukta par Dionīsija ausi un pazīstama neparastās akustikas dēļ. Ekskursijas otrajā daļā viesosimies arī Noto, lai novērtētu tās pasaulslaveno baroka arhitektūru. Noto tika pilnīgi izpostīta 1693. gada zemes- trīcē, kas sagrāva gandrīz visu Sicīlijas austrumu daļu. Pilsēta tika uzbūvēta pilnīgi no jauna vēlīnā baroka stilā un izmantojot jau- nākās tā laika pilsētplānošanas metodes.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Cena: 85 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa arheoloģiskajā parkā, Sirakūza Domā un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts)

 

 

14. aprīlis plkst. 11:30 transfers no viesnīcas uz lidostu

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu! Programmā iespējamas izmaiņas!

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2020 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.