371 6 724 21 33

14.11.2020 Rīga 11.40 - 14.15 Dakāra

20.11.2020 Dakāra 14.00 - 18.30 Rīga

Cena: 879€ par tiešo lidojumu uz Dakāru turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, siltais ēdiens, bagāža (15 kg nododamā un 6 kg rokas)

Lidojums ar tehnisko nosēšanos Kasablankā.

Cena: 1269€ par lidojumu, transfēru un sešas naktis 3* viesnīcā Africa Queen Hotel divvietīgā istabā ar brokastīm un vakariņām. Piemaksa par vienvietīgu istabu 75 EUR.

Pirmā iemaksa 200 EUR!

Rezervējot ceļojumu līdz 31.12.2019., dāvanā ekskursija uz Rozā ezeru 60 EUR vērtībā!

Senegālas galvaspilsēta Dakāra izvietojusies pašā tālākajā Āfrikas kontinenta rietumu punktā – uz Zaļā raga, ko apskalo Atlantijas okeāna siltie ūdeņi. Portugāļu jūrasbraucēju atklāta un pēc tam pārejot no holandiešiem pie angļiem un, visbeidzot, franču iekarotāju pārņemta, tā jau no 16. gadsimta kļuva par Rietumāfrikas nozīmīgāko ostu un vergu tirdzniecības punktu.

Mūsdienās pilsētu apdzīvo vairāk nekā miljons cilvēku un te vērojami visam kontinentam raksturīgie kontrasti – elegantām koloniālajā stilā celtajām ēkām un mūsdienīgām jaunbūvēm līdzās atrodas trūcīgo āfrikāņu mājokļu kvartāli ar savu izpratni par sabiedrisko vietu tīrību, uz labas kvalitātes ceļa cenšas sadzīvot ēzeļu pajūgi ar Ferrari...

Dakāra ir izejas punkts tiem, kuri grib apskatīt ne tikai pašas pilsētas ievērības cienīgākos objektus – uz paša Zaļā raga pussalas tālākā punkta 1864. gadā uzbūvēto bāku „Mamelle” vai 2010. gadā atklāto vienu no pasaules lielākajām skulptūrām „Āfrikas atdzimšana”, Prezidenta pili vai Lielo mošeju, bet arī Goree salu – bijušo vergu sadales un tirgošanas vietu, kas atrodas 2 km attālumā no kontinenta un iekļauta UNESCO sarakstos, ezeru Retba, kas ir viens no planētas sāļākajiem ezeriem un kura ūdens, īpatnēju mikroorganismu dēļ, lielāko daļu gada ir iesārtā krāsā. Laiku var pavadīt arī dodoties izpētīt Senegālas augu un dzīvnieku valsti vai vienkārši gulēt kādā no lieliskajām Atlantijas okeāna pludmalēm.

Lidojuma kopējais ilgums turpceļā ar tehnisko nosēšanos degvielas uzpildei Kasablankā: 9h 35min
Lidojuma kopējais ilgums turpceļā ar tehnisko nosēšanos degvielas uzpildei Kasablankā: 9h 00min

 

Ekskursiju programma pēc izvēles

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

Dakaras un Goree salas ekskursija
15.11.2020 08:30 no viesnīcas

Seviļas pilsētas ekskursija

Pilnas dienas ekskursijas laikā vispirms dosimies uz Senegālas galvaspilsētu Dakaru, kur apskatīsim ievērības cienīgākos objektus – Āfrikāņu Memoriālo katedrāli ar tās bizantijas stila arhitektūru, Prezidenta pili, Neatkarības laukumu, ko ietver ēkas koloniālajā stilā, kas mijas ar modernām jaunceltnēm, dzelzceļa staciju ar garšvielu tirdziņu līdzās. Aplūkosim arī Dakaras Lielo mošeju. Viesosimies amatnieku ciematā Soumbédioune un apskatīsim smilšu gleznojumu galeriju. Pēc pusdienām ar kuģīti pārcelsimies uz līdzās esošo Goree salu. Salā apskatīsim d'Estrée fortu, kurā mūsdienās atrodas vēstures muzejs, Vergu māju, kā arī Koloniālajā laikā būvēto ēku grupu, kas atrodas uz klints.

Ekskursijas ilgums ~8h

Cena: 80 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, kuģīša biļete, ieejas biļete Vergu mājā, pusdienas (ūdens, limonāde vai alus, un kafija iekļauta)

Joal - Fadiouth apmeklējums
16.11.2020 08.30 no viesnīcas

Ekskursija uz Kordovu

Pusdienas ekskursijas laikā apmeklēsim Joal –Fadiouth – pilsētu un kopienu, kas atrodas Senegālas piekrastē, uz dienvidiem no Zaļā raga pussalas, netālu no robežas ar Gambiju. Žoala atrodas uz kontinenta, bet Fadiousa – uz salas, kas veidojusies no gliemežvākiem un savienota ar kontinentu ar koka tiltu. Pusotras stundas pastaigas laikā apskatīsim pilsētu, amatnieku ostu, katoļu kapsētu, klētis, kas būvētas uz pāļiem upē.

Cena: 50 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, vietējais nodoklis

Bandia rezervāta apmeklējums
17.11.2020 08.30 no viesnīcas

Seviļas pilsētas ekskursija

Ekskursijas laikā ar džipiem izbraukāsim Bandia rezervātu, kas plešas 1000ha teritorijā, baobabu meža vidū un kur Senegālai raksturīgie dzīvnieki var justies pilnīgā brīvībā. Dabiskā vide redzēsim žirafes, bifeļus, zebras, krokodilus, zaļos pērtiķus, uc. Gids pastāstīs arī par vietējo augu valsti un šeit sastopamajiem putniem.

Ekskursijas ilgums ~puse dienas. Uzturēšanās ilgums rezervātā ~2h

Cena: 75 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Bandia rezervētā ar rezervāta gidu

Retbas Rozā ezera apmeklējums
18.11.2020 08.30 no viesnīcas

Seviļas pilsētas ekskursija

Pusdienas ekskursijas laikā apmeklēsim slaveno Rozā ezeru, kas ir otrā sāļāka ūdenskrātuve pasaulē ( pēc Nāves jūras). Tas atrodas apm. 30km uz ziemeļaustrumiem no Dakāras un pazīstams arī kā vieta, kur noritēja Dakāras rallija noslēguma posms. Ezera vārds radies tā krāsas dēļ, kas ir rozā, pateicoties īpašu mikroaļģu koncentrācijai. Ezers atrodas tikai 500m attālumā no Atlantijas okeāna, no kura to šķir kāpu un krūmāju zona. Ūdens krāsa mainās no koši rozā, kad saule ir pusdienlaikā, līdz violetam – krēslas stundā. Rudenī ūdens krāsa ir bālāka nekā citos gadalaikos.

Ezeram ir liela ekonomiska nozīme apkārtējo ciematu iedzīvotāju dzīvē, kuri šeit iegūst un pārdod sāli. Ekskursijas noslēgumā būs iespēja ar apvidus auto izbraukāt arī piekrastes kāpu zonu ( šī ekskursijas daļa nav domāta cilvēkiem ar vāju vestibulāro aparātu!).

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, sāls raktuvju apmeklējums, 4x4 izbrauciens pa smilšu kāpām Dāvanā līdz 31.12.2019!

Ekskursija uz Soloumas upes deltu
19.11.2020 08.30 no viesnīcas

Seviļas pilsētas ekskursija

Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies dienvidu virzienā no Dakāras uz apm. 100km attālo Soloumas upes deltu, kas iekļauta UNESCO Tradicionālās kultūras ainavu sarakstā. Tā ir plaša teritorija, ko veido, dubļu lauki, purvāji, mangrovju audzes un kanāli ar apm. 200 mazām saliņām, no kurām dažas ir pārklātas ar mežu. Zvejnieki šo vietu apdzīvojuši no senseniem laikiem un tam kā pierādījums kalpo ap 218 cilvēku veidoti pilskalni, kuros atrodami aizvēsturiski apbedījumi un senlietas. Ekskursijas laikā viesosimies vietējā tirgū, kas norit reizi nedēļā, izbrauksim ar motorlaivu pa kanāliem un atpakaļceļā iegriezīsimies vienā no nozīmīgākajā Senegālas zvejas ostām, lai redzētu, kā krastā atgriežas vietējo iedzīvotāju koši izkrāsotās kanoe laivas.

Cena: 80 EUR

Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Sine Saloum Delta dabas rezervātā, izbrauciens ar motorizētu kanoe laivu pa upes deltu, pusdienas (ūdens, limonāde vai alus, un kafija iekļauta)

 

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu! Programmā iespējamas izmaiņas!

Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2020 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.