371 6 724 21 33

5 viesnīcas Jums un jūsu mīļuļiem!

5 viesnīcas Jums un jūsu mīļuļiem !

Ja Jūs ne dienas nevarat dzīvot bez iemīļotā mājdzīvnieka, publicējam labāko pet-friendly pasaules viesnīcu sarakstu – viesnīcas sarakstā ar speciālām ēdienkartēm, gultām un spēļu istabām dzīvniekiem.

1. The Athenaeum Hotel & Residences, London, UK

Mājdzīvniekiem viesnīcā tiek pievērsta ne mazāka uzmanība kā viņu saimniekiem. Kopā ar Hiro & Wolf viesnīca ir izstrādājusi apģērbu līniju četrkājainiem draugiem – to var nomāt uz laiku vai arī nopirkt.

2. The Peninsula New York, USA

Suņiem un kaķiem viesnīca izstrādājusi speciālas gultas un gultas veļu. Bet, kad ieradīsies Jūsu spalvainaismīlulis tiks sagaidīts ar cienasta bļodu un personīgu ūdens pudeli. Ja jūs rezervēsiet Suite numuru, tad saņems arī savu dvieli, rotaļlietu un bandanu.

3. Cypress Inn, San Francisco, USA

Greznā viesnīca kādreiz piederēja Holivudas aktrisei Dorisai Dei, kura bija kaislīga cīnītāja par dzīvnieku tiesībām. Te visi priecāsies, sākot no ķirzakas un beidzot ar pundurcūkām. Zvēriem katru dienu notiek Yappy hour, kur dzīvnieki var atrast jaunus draugus un labi pavadīt laiku.

4. Rome Cavalieri, Italy

Romas viesnīca ir izstrādājusi īpašu suņu ēdienkarti un ir gatava piedāvāt plašu sakoptu teritoriju skriešanai, kā arī palutināt savu mājdzīvnieku Doggy Day SPA.

5. De Nell, Paris, France

Stilīgā viesnīca atrodas Parīzes 9. rajonā, un tā ir ideāla vieta ceļošanai ar dzīvnieku. Personāls parūpēsies par Jūsu četrkājaino draugu ar pusdienām, kā arī pastaigu parkā. Jums būs laiks apmeklēt Luvru un iepirkties.


Aviobiļetes online
Сopyright © 2005-2023 TBS.
Rīga, Dzirnavu iela 91.
All Rights Reserved.